Десь між Суданом і Чадом – так науковці оцінюють водне забезпечення України
Зі 180 країн світу Україна опинилася на 125 місці поруч із африканськими державами.
Водне питання вже розглядає РНБО. Тим часом ТСН прорахувала із закордонними фахівцями "план Б": скільки може коштувати нам імпорт питної води та опріснення. Усе це - ексклюзивно у спецпроєкті "Пий до дна" (випуск ТСН.19:30 за 12 лютого 2021 року):
|
Генсек ООН Антоніу Гутерріш заявив, що всі країни світу мають оголосити "надзвичайний кліматичний стан"
Джерело: Гуттеріш під час онлайн-саміту з нагоди п’ятої річниці Паризької кліматичної угоди, повідомляє Радіо Свобода
Деталі: Глобальний надзвичайний стан, на думку Гутерріша, має тривати, доки не буде досягнута нейтральність вуглецю, а викиди парникових газів в атмосферу не скоротяться до нуля.
Перевищення радіаційного фону у Чорнобилі: є чи немає
В адміністрації зони відчуження відреагували на інформацію екоактивістів, які заявили, що впродовж останнього тижня спостерігають перевищення у сотні разів допустимого рівня радіації у різних точках зони відчуження.
Зокрема, біля Чорнобильської станції та нового сховища ядерного пального. До нього якраз минулого тижня переміщали відпрацьоване пальне. Сьогодні в адміністрації зони заявили, що це перевищення фахівці спровокували штучно.
Засуха в Криму триває
Ще 29 населених пунктів залишилися без води — у селах північної частини Криму пересохли свердловини.
До цього проблеми з водою також були зафіксовані в населених пунктах центральної частини тимчасово окупованого півострова, повідомляє видання "Новая газета" з посиланням на результати наради "влади" Криму.
Буковина оговтується від наслідків паводку
І чи не найбільше постраждало село Ревне Кіцманського району, яке просто накрив потік води.
Течія з гір разом із камінням та уламками дерев зносила все на своєму шляху. Які збитки в людей і що наразі з ліквідацією наслідків природної катастрофи - дивіться у прямому включенні.
Про це - у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 27 червня 2020 року:
Обсяги незаконних рубок лісу у 2019 році зросли до 118 тисяч кубометрів
Це майже в сім разів більше, ніж у 2018 році (17,7 тисячі кубометрів).
Про це повідомляє spnews.pp.ua.
Про стан з вирубками лісів розповів голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький під час презентації публічного звіту діяльності агентства за 2019 рік.
За добу рівень води в річках Прикарпаття піднявся, чимало населених пунктів залишаються затопленими та відрізаними од світу
У селах Ревне та Стрілецький Кут на Буковині стихія пошкодила 200 обійсть.
Вода лилась у вікна осель, зносила паркани та нищила городину. Яка ситуація у цих регіонах - у прямих включеннях.
Головна причина - вирубка дерев, які стримують воду
Західну Україну накриває висока вода. Це - найпотужніша за останні 12 років повінь.
Так її вже охрестили в Кабміні. У двох сотнях населених пунктах підтоплено більше 4,5 тисяч будинків. Із небезпечної зони евакуювали понад триста людей. Для доставки харчів у небо здійняли гелікоптери. Потоки води зносять усе на своєму шляху. Уже зруйнувано близько 110 кілометрів доріг та 90 мостів.
У разі надзвичайної ситуації пів-Києва і області може просто піти під воду
На дамбі ще й не охороняються великі ємності з хлором. Заклади туди хтось вибухівку, Київ злетить у повітря, - Бочковський.
Ситуація з повітрям в Києві залишається складною. Уже кілька днів поспіль українська столиця очолює антирейтинг найбрудніших міст світу. Пожежі, гар з яких вітром несе в Київ, поки локалізувати не вдалося, Більш того - додаються нові осередки займання.
Попереду Києва розташовані Чіангмай (Таїланд), Ель-Кувейт (Кувейт), Дака (Бангладеш), Ханой (В’єтнам) та Делі (Індія)
Зранку 21 квітня якість повітря у Києві істотно погіршилась. Нині попереду української столиці лише 5 міст, де повітря ще брудніше.
Якість повітря в Києві відповідає індексу 153. Такий рівень повітря шкодить здоров’ю людини, про це повідомляє світовий рейтинг за індексом якості повітря QIAir.
|
|