ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Звернення
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Звернення


В Україні знищується найдавніша в Європі стоянка первісної людини!

                      Президенту України В.Януковичу

Б’ємо на сполох! В Україні знищується пам’ятка світового значення!
Поблизу селища Королеве Виноградівського району на Закарпатті знаходиться найдавніша з відомих у Європі стоянка первісної людини.
Цю стоянку як місце тимчасового проживання людей кам’яного віку відкрив у 1974 році молодий київський вчений Владислав Гладилін. Сам об’єкт має глибину 12 метрів. Тут виявлено 16 культурних шарів зі слідами матеріальної культури кількох палеологічних епох. Число знахідок сягає бл. 100 тис. одиниць. Серед них є знаряддя праці кроманьйонців, неандертальців та пітекантропів. Це одна з найбільших у Європі палеологічних колекцій. Площа самої стоянки - понад 1 тис. кв.м. Вік – щонайменше 1 млн. років! Стоянка досліджувалась експедицією Археологічного музею АН УРСР, окремими, в т.ч. закордонними,  вченими світового рівня. У смт. Королевому в 1990 році відбувся міжнародний науковий семінар щодо революційного археологічного відкриття.

 

Воля народу в дії!

На адресу порталу Воля народу надходять пропозиції щодо необхідності усунення небезпеки консервації чинної системи влади. Оприлюднюємо
Звернення до майбутніх кандидатів у депутати Верховної Ради і регіональних Рад
Ми проголосумо за ті партії, які в процесі виборчої кампанії запропонують громадянам України наступні зобов'язання:
1. Зміна Закону про статус народного депутата.
2. Створення Єдиного пенсійного Кодексу.
3. Ліквідація всіх пільг народним депутатам і членам уряду.
4. Ліквідація статусу недоторканності.
 

Кононенко проти Табачника

                              ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ 
         директора ННД інституту українознавства
                Петра Кононенка до Табачника

     (опубліковане в газеті "Дзеркало тижня" від 07.10.2011)
Уже півтора року Національний науково-дослідний інститут українознавства (ННДІУ) перебуває в стані жорсткого пресингу та облоги. У серпні 2011 р. над ним нависла реальна загроза ліквідації. Становище врятував президент України В.Янукович. Здавалося, можна нарешті розгорнути заплановану багатоаспектну роботу.
Однак… Навіть після витвережуючого втручання адмініст­рації президента в особі її глави С.Льовочкіна та радника президента Г.Герман рейдерські напади на ННДІУ групи зацікавлених осіб, що діяла за підтримки міністра освіти Д. Табачника, не припинилися. І це говорить багато про що.  Детальніше 
Детальніше 
 

Довгоочікуване просвітлення: історична правда про Українську державність!

alt Демократичне об’єднання «Українська Національна Рада» (ДО «УНР») звернулося до громадян України, до всіх українців з Відкритим листом «Про необхідність встановлення на державному рівні історичної правди щодо процесу державотворення України»:

Україна протягом століть послідовно і наполегливо йшла до свого утвердження як незалежної держави.
Наближається урочиста дата 24 серпня 2011 року, що знаменує 20-ту річницю відновлення незалежності Української держави.
На основі глибинного аналізу політичної історії України на частину важливих питань, які заважали ідентифікації і консолідації українства протягом останніх 20-ти років, є можливість і необхідність дати конкретні відповіді. На основі  стратегічної тези про зв'язок поколінь українців й історичну та політичну неперерервність і спадкоємність Українського державотворення, ми вважаємо за необхідне здійснити на державному рівні такі найперші кроки, які назріли з усією очевидністю.   Читати (або скачати) повний текст
Цей Відкритий лист своїми підписами підтримала велика кількість науковців (істориків, філософів, політологів, правників, економістів, письменників, журналістів), політиків і громадських діячів. Інф. unr.org.ua

 

Чи вистачить владі мужності відповісти хоч на декілька запитань?

  Сергій ЛЕЩЕНКО, журналіст "Української правди"

Минуло три дні від початку вступу в дію закону "Про доступ до публічної інформації". За цей час мною направлено багаточисельні запити. На відповіді закон дає п'ять днів. 

До адміністрації президента:

1. Прошу надати ПОВНИЙ список осіб, яким виділено приміщення для проживання у підвідомчих Державному управлінню справами будинку відпочинку "Конча Заспа" і комплексі відпочинку "Пуща Водиця", з нумерацією будинків.

2. Прошу надати інвестиційний договір про реконструкцію будинку в комплексі відпочинку "Пуща Водиця", укладеного з Кравцем Андрієм Віталійовичем, нинішнім керівником ДУС.

 

"Українська Національна Рада" закликає Президента В. Януковича денонсувати "Харківські угоди"

                          Відкрите звернення
                    Демократичного об’єднання

                  «Українська Національна Рада»
         до Президента України Віктора Януковича 
   щодо необхідності денонсації «Харківських угод»

 

                                               Шановний пане Президент!

21 квітня 2011 року минає рік від підписання Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України („Харківські угоди”). Ця Угода передбачає пролонгацію базування Російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року. Документ також фіксує, що плата за оренду української території з 28 травня 2017 року становитиме $100 млн. дол. на рік плюс додаткові кошти, які отримуються за рахунок зниження ціни на газ.

 

Звернення Національної спілки письменників України

alt                         Звернення 
  до посольств іноземних держав в Україні, до     міжнародних інституцій, світового письменства  


Виняткові обставини змушують українських письменників
звернутися до вас із проханням підтримати нас у захисті своїх законних прав. Національна спілка письменників України є власником майна, яке було надбане впродовж вісімдесяти років працею цілих поколінь вітчизняних майстрів слова. Сьогодні влада президента
Януковича в особі її правоохоронних органів провадить брутальний наступ на українське письменництво, на саму Національну спілку письменників, як опозиційну громадську організацію
та її майнові права, намагаючись відібрати у нас Будинки Творчості в Ялті та Коктебелі. Зазіхаючи на ласі об’єкти Південного узбережжя Криму, влада свавільно втручається у діяльність громадської організації, якою є НСПУ, вдаючись до відвертого рейдерства.   Детальніше
 

Україна - держава з політичними в'язнями

Звернення до співвітчизників 
                                                                                                                                                Україна потребує правди. Тому наш обов'язок назвати речі
своїми іменами. 
Країни світу поділяються на ті, де є політичні в'язні, і де їх
немає. Протягом року влада тягне Україну до числа ізгоїв
світу, і вже майже досягла в тому успіху. У 2010 році в Україні з'явилися політичні в'язні. Порушено кримінальні справи проти учасників підприємницького протесту – за безглуздим звинуваченням у "вбиванні кілочків" на Майдані. Дев'ятеро громадян ув'язнено за звинуваченнями у спилюванні незаконно встановленого ідола Сталіна, який українським судом визнаний злочинцем і вбивцею
мільйонів українців. До багатьох колишніх чиновників висуваються різноманітні звинувачення.
Представники влади ще до вироку суду дають вказівки, хто винний, а хто ні. У той же час факти сучасного казнокрадства відбуваються на очах у всього суспільства
й лишаються показово безкарним.           Повний текст

 

ПРОКУРОРА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПАВЛОВА – У ВІДСТАВКУ!

Відкрите звернення української громадськості
до Президента України

11 лютого 2011 року Прокурор Запорізької області В’ячеслав Павлов під час офіційного заходу в Національному університеті «Одеська юридична академія» в присутності багатьох офіційних осіб прокуратури та особисто генерального прокурора України назвав ув‘язнених з його ініціативи українських патріотів «політичними проститутками».
В цей момент на Павлові був прокурорський мундир, і на питання журналістів він відповідав як офіційна особа, чиновник. Таким чином, як посадова особа він висловлює політичні претензії до 12 ув‘язнених, які перебувають у Запорізькому СІЗО. Його заява означає, що з висоти своєї посади він веде політичну боротьбу з людьми, які перебувають під слідством, над яким він здійснює нагляд.
Політична заангажованість та емоційна нестриманість прокурора унеможливлює об‘єктивний нагляд ним за ходом слідства зокрема, та його професійну діяльність загалом. А також робить його небезпечним для українського суспільства на посаді прокурора області. Тим більш неприпустимою є ця заява якщо вона була зроблена з «холодним розумом». Оскільки моральні приниження ув‘язнених робітниками правоохоронних структур нарівні із фізичними тортурами неприпустимі в правовій державі.
Пане Президенте, в зв’язку з вищезазначеними фактами, вимагаємо звільнення прокурора Павлова з державної служби через професійну непридатність та публічні заяви, несумісні з посадою.
Безкарність Павлова свідчитиме про те, що державна влада України заохочує свого підлеглого до політичної боротьби з ув‘язненими, оскільки згадана заява пролунала в присутності генерального прокурора.

Українська Гельсінська Спілка
Олександр Муратов, кінорежисер
Дмитро Гройсман, координатор Вінницької правозахисної групи
Роман Круцик, правозахисна група «КМО Меморіал ім. В.Стуса»
Група «Мандри»
Група "Вій"
Група "Флайза"

Олена Білозерська, журналіст, блогер
Олекса Манн, художник
Володимир Яворівський, голова спілки письменників України
Андрій Парубій, народний депутат України
Дмитро Корчинський, літератор
Олесь Доній, мистецьке об‘єднання «Остання барикада»
Андрій Шкіль, народний депутат України
Олексій Чумак, журналіст, викладач
Тамара Литвинова, підприємець
Володимир Мамалига, журналіст черкаської медіагрупи "Антена"
Олексій Батченко, блоггер
Кирило Ковалинський, громадянин України
Зоя Красовська, журналіст
Андрій Паньків
Виктор Загемённый, вице-мэр Токмака
Людмила Мороз, журналіст
Громадська організація "Свободная Одесса"
Володимир Ущаповський, журналіст
Александр Чаленко, журналист-блоггер, УП
Ігор Нечитайло, журналіст, м. Одеса
Дмитро Ковальов, інженер-програміст
Олег Головатенко, журналіст, редактор
Віталій Купрій, Дніпродзержинська міська правозахисна спілка, депутат Дніпродзержинської міськради
Андрій Денисенко, координатор громадської організації "ГРАД"
Тетяна Савченко, інженер-програміст
Юлія Мостова, головний редактор газети "Дзеркало тижня"
Ігор Бердніков, інженер
Сергей Сидоров, Запорожье, журналист
Александр Шхалахов, Одесская область
Галина Гончарук, Вінницька область
Володимир Малишенко, український патріот
Василь Федоренко - голова Малинської міської партійної організації ВО "Свобода" (Житомирська обл.), президент клубу кікбоксингу "Файтер" і обласної федерації з кікбоксингу (РЦ ВФК), автор Проекту "Молодь за здорову націю та проти злочинності, алкоголізму , ВІЛ/СНІДУ, проституції та наркоманії"
Максим Кобєлєв, студент
Наталія Ніконенко, Чернігів
Ігор Писаренко, студент
Володимир Рибко
Олександр Тарасюк,
студент
Василик Тарас, патріот
Степан Шевченко, студент
Назар Обідзінський, голова Черкаської ГО "Воля ХХІ"
Орест Круковський, історик
Іван Глушко, заробітчанин в Італії
Артур Мухин, гражданин Украины
Василь Савчук, адвокат
Орест Дворник, українець
Ігор Ходжаніязов, студент
Олександр Щирський (Oleksandr Shchyrskii student)
Микола Коханівський, український націоналіст

 

Відкриий лист президенту від Комітету визволення політв'язнів


                                                           
Пану президенту України
                                                           Януковичу Віктору Федоровичу


                              Шановний пане президенте!

Комітет визволення політв`язнів звертається до Вас як гаранта Конституції у зв'язку з подіями 16 лютого 2011 року, коли частина заарештованих членів та прихильників ВО «Тризуб» ім. С.Бандери, які зараз перебувають у СІЗО м. Запоріжжя, заявила про те, що правоохоронцями до них нібито не застосовувалися методи фізичного та психологічного впливу. З цього приводу офіційно заявляємо:

1.Через адвокатів Пилипа Тарана, Василя Лабайчука, Анатолія Онуфрійчука Комітету визволення політв`язнів поступила інформація про факти фізичного знущання над українськими патріотами. Письмове свідчення друзів Василя Лабайчука та Анатолія Онуфрійчука розміщені на сайті «Бандерівець».
 
2. Заяви українських патріотів про катування не стосувалися часу перебування у СІЗО. В них чітко вказано, що вони піддавалися тортурам у Запорізьких обласних управліннях СБУ та МВС майже місяць тому. Зрозуміло, що за цей час знайти ознаки фізичного впливу практично неможливо. Є також інформація, що за весь час (вже більше місяця) до затриманих не допускали судмедекспертів.
 
3. Зі слів матер запорізькогоі студента історичного факультету ЗНУ і прихильника «Тризуба» Едуарда Андрющенка ми маємо інформацію, що його також били, і цей факт зафіксував представник уповноваженої з прав людини Ніни Карпачової.
 
4. Ми припускаємо, що членів і прихильників ВО «Тризуб» ім. С.Бандери до заяв 16.02.2011 р. спонукали об'єктивні обставини, як то чергові погрози запорізьких «правоохоронців» або будь-які інші фактори. Очевидно, що на затриманих чиниться шалений психологічний тиск і залякування з метою забезпечити «алібі» катам із запорізької міліції та СБУ та їхнім подільникам із прокуратури.

5. Переконані, що об'єктивну інформацію про арешти та ув'язнення членів ВО «Тризуб» ім. С.Бандери весь український народ та міжнародна спільнота зможуть дізнатися після звільнення українських патріотів з місць позбавлення волі.
 
6. Комітет визволення політв`язнів вважає всіх заарештованих членів націоналістичних організацій політичними в'язнями та вимагає від владного режиму звільнити всіх політичних в'язнів — членів націоналістичних та опозиційних організацій — з місць позбавлення волі, припинити фабрикування кримінальних справ та політичні переслідування українських патріотів.

7. Комітет визволення політв`язнів звертається особисто до Вас, пане президенте, з проханням підписати указ про звільнення з посади прокурора Запорізької області Павлова у зв`язку з його неадекватними заявами щодо українських патріотів. Також підписати указ про звільнення з посади міністра внутрішніх справ Могильова.
 

22.02.2011 року Божого.
 
Комітет визволення політв`язнів

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні878
mod_vvisit_counterВчора3471
mod_vvisit_counterЦього тижня4349
mod_vvisit_counterМинулого тижня20107
mod_vvisit_counterЦього місяця50489
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24445166