Сергій ЛЕЩЕНКО, журналіст "Української правди"

Минуло три дні від початку вступу в дію закону "Про доступ до публічної інформації". За цей час мною направлено багаточисельні запити. На відповіді закон дає п'ять днів. 

До адміністрації президента:

1. Прошу надати ПОВНИЙ список осіб, яким виділено приміщення для проживання у підвідомчих Державному управлінню справами будинку відпочинку "Конча Заспа" і комплексі відпочинку "Пуща Водиця", з нумерацією будинків.

2. Прошу надати інвестиційний договір про реконструкцію будинку в комплексі відпочинку "Пуща Водиця", укладеного з Кравцем Андрієм Віталійовичем, нинішнім керівником ДУС.

3. Прошу надати лист керівника ДУС Ігоря Тарасюка від 12.10.2006 N20.

4. Прошу надати інвестиційний договір про реконструкцію будинку в будинку відпочинку "Конча Заспа", укладеного структурними підрозділами ДУС з Богатирьовою Раїсою Василівною, нинішнім секретарем РНБОУ.

5. Прошу надати розпорядчі документи Державного управління справами про виділення будинку для проживання Азарову Миколі Яновичу в будинку відпочинку "Конча Заспа".

6. Прошу надати лист керівника ДУС від 8.04.2002 N04-60/2-504

7. Прошу надати розпорядчі документи Державного управління справами про виділення будинку для проживання Звягільському Юхиму Леонідовичу в будинку відпочинку "Конча Заспа".

8. Прошу надати інвестиційний договір про реконструкцію будинку в комплексі відпочинку "Пуща Водиця", укладеного підрозділами Державного управління справами з Плющем Іваном Степановичем, нинішнім народним депутатом України.

Ще один запит до адміністрації президента:

1. Прошу надати кошторис з проведення святкових заходів у державній резиденції "Залісся" з нагоди святкування дня народження президента України Януковича В.Ф. 9-го липня 2010 року.

2. Прошу надати розпорядчий документ керівника ДУС Кравця А.В. щодо організації та проведення святкових заходів у державній резиденції "Залісся" з нагоди святкування дня народження президента України Януковича В.Ф. 9-го липня 2010 року.

До прем'єр-міністра Миколи Азарова:

"Прошу Вас повідомити:

1. Коли і на підставі якого нормативного акту Вам було надано будинок для проживання у "Конча-Заспі"?

2. Чи було Вам надано будинок у пожиттєве користування?

3. Чи було Вами укладено інвестиційну угоду на покращення житлових умов з зарахуванням суми покращення в орендну плату за користування будинком?

4. Якою є площа будинку, наданого Вам для проживання в "Конча-Заспі"?

5. Чи надано Вам пільги на сплату комунальних послуг при проживанні у "Конча-Заспі"?"

До першого віце-прем'єра Андрія Клюєва, який очолює Комісію з координації здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією інвестиційних проектів.

Прошу повідомити:

1. Які підприємства та в якому розмірі були профінансовані по-факту в 2010 році рішеннями Комісії з координації здійснення заходів, пов'язаних з реалізацією інвестиційних проектів?

2. Просимо повідомити, як голосували Ви особисто в питанні про надання державної підтримки для реалізації інноваційного проекту "Створення вертикально-інтегрованої компанії з виробництва фотогальванічної продукції", учасник конкурсу – ВАТ "Завод напівпровідників"?

До Андрія Симоненка, голови комісії з реорганізації Державного агентства з інвестицій та розвитку, першого заступника голови Держінвестицій

1. Яким саме конкретним підприємствам була виділена державна підтримка з боку Держінвестицій шляхом компенсації суми відсоткових ставок за користування кредитами протягом 2010 року?

2. Які фактично суми була виплачені конкретним підприємствам з боку Держінвестицій протягом 2010 року за цією статтею?

Ці запити – це чергова перевірка влади. До вступу в дію закону "Про доступ до публічної інформації" мною надсилалися запити аналогічного змісту – на жоден з них відповіді не отримав. Подивимося, як буде зараз.
 

Коментарі