ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Звернення
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Звернення


Звернення до українців від Правління "Українського Клубу"

5 лютого 2011 року       ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Зважаючи на політичну ситуацію, що склалася в країні, пам’ятаючи визначення Tарасом Шевченком вичерпної формули української НАЦІЇ як єдності мертвих, живих і ненароджених, не обмеженої в часі і просторі, та базуючись на вичерпній системі українських цінностей...,
Правління  Українського клубу звертається до:
1. Українців – членів та прихильників національно-демократичних партій.
2. Українців, що займаються підприємницькою діяльністю.
3. Українців, що працюють в органах внутрішніх справ.
4. Українців, що працюють у Службі безпеки України.
5. Українців, що працюють в органах прокуратури.
6. Українців, що працюють в судах.
Український клуб долучається до нової політичної сили, яка реалізує стратегічну програму формування української альтернативи політичній консерві, яка діє в країні протягом останніх 20 років.
                 Повний текст Звернення тут: http://litforum.org/index.php?a=4286
 

 

Звернення українських математиків до Голови Верховної Ради України

Прочитавши проект Закону України «Про мови в Україні», внесений депутатами Єфремовим, Симоненком та Гриневецьким, ми дійшли до однозначного висновку про те, що у разі його прийняття в Україні фактично буде встановлено дві державні мови, що суперечить ст.10 чинної Конституції України. Автори законопроекту це навіть не приховують, оскільки в ст. 4 прямо пишуть, що порядок застосування мов в Україні визначається виключно запропонованим законом, «з норм якого мають виходити всі інші правові акти». Вся порівняльна таблиця до законопроекту пронизана замінами поняття «державна мова» на «державна мова і російська» або «державна мова, російська та інші регіональні мови», тобто на введенні двох державних мов.  

Повний текст:
 

Лист до Прем'єр-міністра М. Азарова

27.10.10                    
Шановний Прем’єр-міністре  пане М.Азаров!

Українські ветерани звертаються до Вас з цим коротким листом:
Ви постійно  наголошуєте на зростанні добробуту українського народу, статистичні звіти радують наші душі, політична реклами  ПР запевняє про подолання недоліків попередньої влади, але, пане Міністре, ми, ветерани, оцінюємо  суцільні досягнення не за звітами, а за купівельною спроможністю: інфляція переможно  крокує  по країні, а пенсії ветеранів залишаються  «стабільними»   лише за цифрами, бо інфляція рухає їх у протилежному напрямку.
Ми просимо Уряд:
1.Провести  індексацію пенсій, щоб не збільшувати за рахунок пенсіонерів армію бомжів,  
2. Дозволити пенсіонерам з пенсіями до двох тисяч грн використовувати  заблоковані з часів «Союзу» наші вклади в   державних ощадбанках для розрахунку за комунальні платежі,
3. Поновити попередню практику виділення коштів із заблокованих рахунків на потреби поховання пенсіонерів.
4. Зздійснити виплати 30% надбавки «дітям війни».
Якщо у Вас дійсно не вистачає коштів, потрусіть «олігархів» та призначте комісії  під народним контролем для
розслідування: хто, як і коли  розбагатів в Україні.

                      Підготовлено Грибом О.М. , головою Печерського відділення 
                      ветеранів- державників, одноголосно прийняте Київською Радою ветеранів,  
                      підписане головою Київського міського відділення Всеукраїнського
                      об’єднання ветеранів М.Д.Зозулею 

 

Звернення громадян України

                    Звернення громадян України
      до політичних партій, громадських організацій,
                     до української інтелігенції

ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СИСТЕМНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ
ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА УТВЕРДЖЕННЯ
УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ

          Сьогодні Україна, як ніколи, в небезпеці!
Антиукраїнські  сили, що прийшли до влади неконституційним шляхом, ведуть цілеспрямований процес руйнаціїї України. Відповідальність за це лягає, насамперед, на українську громадсько-політичну та інтелектуально-культурну еліту, яка через свою незгуртованість випустивши ситуацію з-під контролю,  допустила ці сили до влади.

 

Відкритий лист Президенту України пану Януковичу В.Ф.

          
alt  Володимир ПИЛИПЧУК, академік, професор


              
Шановний пане Президент!

Звертається до Вас один з організаторів боротьби за відновлення незалежності Держави в 90-х роках, яку Ви тепер маєте честь очолювати. Спостерігаю за Вашими намаганнями прийти до повної влади в 2004 і 2010 роках і пригадуються філософські слова Оскара Уайльда, який казав: „ В житті людини є дві трагедії. Перша, коли заповітна мрія не здійснюється, і друга- коли заповітна мрія врешті здійснилась. При цьому -друга буває набагато важчою від першої”.
 Виповнилось вже півроку з моменту, як Ви очолили українську Державу. За плечима вже десята частина відведеного Вам Конституцією терміну перебування на посаді. А обіцяних реформ немає. Поки що реформи замінені багатослів’ям про необхідність їх проведення. Відносини з Росією знову не на взаємовигідній основі - а на її користь.

 Стосовно відносин з Росією. Я за рівноправні партнерські відносини. Не будемо зачіпати далеку історію, але проаналізуємо позиції сторін в динаміці, охарактеризуємо основні події часів незалежності.
-Україна віддала Росії стратегічну і тактичну ядерну зброю, 176 МБР, 1240 ядерних боєзарядів вартістю в десятки мільярдів доларів. Скільки Росія Україні заплатила? Знижками на кілька десятків мільйонів доларів на ядерне пальне для українських АЕС. Адекватний кліринг?
- Україна не ратифікувала нульовий варіант розподілу активів і пасивів СРСР, тобто і надалі має право на свою частку. Росія на офіційні запити України не надала інформації ні про їх обсяги ні про їх структуру. Можу посвідчити з цього питання: я, як тодішній Член Президії Верховної Ради України, мав не одноразові розмови з Міністром економіки РФ паном Ясіним, який мені в очі сказав: „Ніколи і ні при яких обставинах ми цієї інформації не розкриємо”. Мабуть після розкриття інформації Росія мала б поділитися не лише боргами, але й активами? І в таких обсягах, від яких Україна значно виграла б, і в чому Росія не була заінтересована? Що отримала Україна? Кілька приміщень під посольства, право власності на які Росія має намір оскаржувати.
-Україна за часів СРСР давала в загальносоюзну „скарбничку внесок ” в межах 25 відсотків. Тобто, при чесному розподілі флотів Україна могла б отримати кораблі малопотужних Чорноморського і Балтійського флотів разом взятих. Що отримала? Кілька десятків старих надводних посудин і підводний човен з настільки „дефіцитними і дорогими” акумуляторами, що всі чотири українські президенти не змогли ними укомплектувати і до нині..
- Рубльові збереження українських громадян (ресурси) були вивезені в Росію, а в Україні залишились лише записи в бухгалтерських книгах, як боргові зобов’язання перед громадянами України. Всі валютні збереження українських громадян були розміщені лише на рахунках в Зовнішторгбанку, в Москві, які там і залишились і після проголошення незалежності - українцям не були повернені. Це має подобатись українським громадянам?
За яких часів це творилося? За часів керівництва країнами товаришів по партії - Біловежськими Зубрами, особистими друзями Єльциним і Кравчуком. Тепер Кравчук зізнається: „ Росія стратегічно виграє у всіх угодах з Україною”

-Єльцина знаменита фраза до російських політиків: „Проснувшись, ти должен подумать, а что ты сегодня сделаешь для Украины”. Єльцин і Кучма були друзями. 17 січня 1996 — Держдума Росії в односторонньому порядку проголосила Севастополь російським містом
Чи відомо Вам коли почав проектуватися газопровід „Північний потік” в обхід України? В 1997 році! За два роки до завершення президентських повноважень Єльцина і першого терміну Кучми Тобто, в епоху дружніх стосунків Єльцина і Кучми. В епоху дружби України і Росії. Це взаємовигідна, чи підступна „дружба”? І чого тоді вона варта?
 - Україна відмовилася від 42 важких стратегічних бомбардувальників : 23-х Ту-95МС та 19-ти ТУ-160, частину знищила, залишок передала Росії.
Яку реальну компенсацію Україна отримала від Росії? Ніякої.

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні889
mod_vvisit_counterВчора3471
mod_vvisit_counterЦього тижня4360
mod_vvisit_counterМинулого тижня20107
mod_vvisit_counterЦього місяця50500
mod_vvisit_counterМинулого місяця114475
mod_vvisit_counterЗа весь час24445177