ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

У вагони поїздів пускатимуть лише з паспортом

Кабінет Міністрів вирішив ввести іменні залізничні квитки з вказанням у них прізвища та імені пасажира.
Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Козак.
За його словами, відповідне рішення Кабмін прийняв минулого тижня. При цьому, зі слів міністра, вирішено ввести пред’явлення пасажиром документів, що засвідчують особу, не при купівлі квитка, а при посадці в потяг.
 

Пенсії в Україні виплачують без затримок, - Королевська

Міністр соціальної політики Наталія Королевська запевняє, що пенсії в Україні виплачують без затримок.
"Я прошу не звертати увагу на провокації. Мені раз в день дзвонять і розповідають нову ідею про те, яким чином будуть виплачуватися пенсії. Пенсії в Україні виплачуються згідно давно діючим графіком, і ми ні на крок від нього не відходимо", - повідомила вона.
 

Свободівець Ігор Швайка назвав можливу дату розблокування Ради

У понеділок, 18 березня, за 5 хвилин до десятої ранку, опозиція повідомить, чи продовжить блокування Верховної Ради. Про це заявив депутат від "Свободи" Ігор Швайка в ефірі телеканалу ТВі.
 "Ми готові будемо дати відповідь на це питання в понеділок, за п'ять хвидин на десяту. Ми налаштовані працювати", - відповів він на запитання журналістів щодо подальшого блокування."По-іншому, ніж звикли, не може працювати Партія регіонів, тому що вона сприймає парламент, як сприймала тривалий час, як департамент адміністрації президента. А старому ми не даємо працювати Партії регіонів з їх сателітами комуністами ..", - сказав він, пояснивши, що опозиція надалі наполягатиме на персональному голосуванні.
Нагадаємо, опозиція почала блокувати роботу парламенту 4 березня, вимагаючи від спікера Володимира Рибака відкликати позов про позбавлення депутатського мандата Сергія Власенка. 6 березня Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) позбавив депутатських повноважень Власенка. Інф.: svobodaslova.in.ua
 

Чергова "Януковичіана" вийшла друком

Нова книжка про Януковича розповідає про пророцтва, полювання на вовків та кримінал
Про президента Віктора Януковича видавництво Фоліо випустило нову книжку. Про це пише у своєму блозі на сайті Буквоїд Сергій Руденко.
Автором книги є Володимир Чередниченко, який "цілком може претендувати на роль головного творця Януковичіани".
 

Наявність цензури не дозволяє розвиватися Першому національному

Перший канал фінансують громадяни, а використовують люди Януковича, - Лигачова
У лютому Єгора Бенкендорфа призначили головою правління телеканалу "Інтер". Три роки поспіль він обіймав посаду генерального директора Національної телекомпанії України.
Який по собі спадок залишив Бенкендорф на Першому національному розповіла головний редактор видання "Телекритика" Наталія Лигачова.
 

Для Азарова змінювати щось в Україні - не потрібно

Прем’єр Микола Азаров вважає, що розпуск Верховної Ради є одним із "нереалістичних закликів опозиції". Про це він сказав в інтерв’ю найбільшим телеканалам.
"Весь 2012 рік тривав під знаком парламентських виборів. Дуже важко було проводити через парламент якісь законопроекти, тому що всі захоплено працювали над виборами. Багато в чому минулий рік був втрачений тому, що Верховна Рада працювала неконструктивно", – наголосив глава уряду.
 

96% українців звільнили б депутатів за корупцію та невиконання своїх обов'язків

Понад 50% опитаних українців вважають, що народного депутата потрібно відкликати за корупційні діяння, стільки ж – за недотримання виборчих обіцянок. Такі дані дослідження, проведеного 22 – 28 лютого, оприлюднила Соціологічна група "Рейтинг".
 

Розкрадання бюджету по-київськи

Посадовці "Центру містобудування й архітектури" завищили посадові оклади працівників, але лише на папері.
Співробітники СБУ у Києві викрили факт розтрати коштів колишніми посадовими особами комунальної організації "Центр містобудування й архітектури". Про це йдеться у повідомленні СБУ.
 

Янукович і ПР планують здати Україну в кремлівські пазурі до травня 2013 року, - Олег Соскін

Олег Соскін: Янукович здійснює політику геноциду щодо української держави
Янукович і Путін 4 березня 2013 року під час своєї зустрічі у Завідово, як виглядає,  попередньо домовилися про створення на базі української газотранспортної системи та газосховищ спільного російсько-українського підприємства. Це, по суті, означає окупацію України з боку кремлівської кадебістської влади. Така подія – закономірний результат всієї діяльності Януковича, Азарова, Арбузова та всіх їх поплічників і Партії регіонів як політичної організації. Це означає повний крах України як держави.
 

Команда Януковича планує черговий провал чергової реформи, чи “покращення” ...здирництва?

Володимир ПИЛИПЧУК, академік Академії економічних наук, професор
У практиці діяльності Януковича та команди ПР лозунг "Покращення життя вже сьогодні" замінено на важкі реалії – на "Погіршення з кожним днем"!
Кожна реформа, якщо вона не завершена або здійснена без комплексного плану її проведення, чи здійснена "задом на перед", не приносить декларованих результатів і - завжди приносить негатив. Ви не знайдете жодного прикладу вдалих реформ, проведених “командою професіоналів”. Жодного!
За що б не взялися регіонали – ефект дефективний!
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3375
mod_vvisit_counterВчора4895
mod_vvisit_counterЦього тижня40585
mod_vvisit_counterМинулого тижня32284
mod_vvisit_counterЦього місяця72869
mod_vvisit_counterМинулого місяця197665
mod_vvisit_counterЗа весь час26848738