
Влада робить усе для того, щоб відкласти вибори в Києві до 2015 року, тільки тому, що сьогодні у представників провладної більшості в парламенті - Партії регіонів - немає людини, яка впевнено виграє вибори мера столиці. Про це заявив лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко під час брифінгу лідерів опозиційних сил, повідомляє прес-служба УДАР.
Лідер "УДАРу" висловив упевненість, що в разі проведення виборів у столиці, опозиція матиме високу підтримку киян."Якщо відбудуться вибори до Київради та вибори мера, підтримка опозиційних сил буде високою. Київрада і мер Києва ніколи не будуть керовані з Банкової.