Київ соромиться своєї українськості
Культура і духовність |
Те, як Київ говорить і поводиться, як паркує свої автомобілі і вигулює собак, як обслуговує і торгує, як розважається і чепуриться, як бреше і зізнається – це хамство "во плоті".
Таке місто не може бути нашою столицею. Зі своєю вульгарною поетикою та фальшивою патетикою Київ навіть в естетичному плані перетворився, перефразовуючи Лесика Подерв`янського, на застиглу в бетоні, склі, залізі, а також у повітрі - музику Поплавського.
Київ настільки соромиться своєї українськості, що навіть крайні прояви українського націоналізму він реалізує за російськими схемами, матрицями і кліше.
Таке місто не може бути нашою столицею. Зі своєю вульгарною поетикою та фальшивою патетикою Київ навіть в естетичному плані перетворився, перефразовуючи Лесика Подерв`янського, на застиглу в бетоні, склі, залізі, а також у повітрі - музику Поплавського.
Київ настільки соромиться своєї українськості, що навіть крайні прояви українського націоналізму він реалізує за російськими схемами, матрицями і кліше.
Детальніше...
Скинути режим Путіна, а що далі? Уроки Росії для української опозиції
До кінця 2011 року для протестних російських кіл Помаранчева революція була, по суті, найближчим із вдалих прикладів боротьби з авторитарним режимом у пострадянських умовах. Але сьогодні, за результатами дворічної історії антикремлівських мітингів у РФ, картина трохи видозмінюється: вже українські опозиціонери можуть брати певні уроки з діяльності російських колег.
Перш за все, це стосується методів опору авторитарному режиму в умовах, які поступово перетікають з пострадянського русла у неорадянське. Вчитися ж у цьому випадку треба не тільки на чужих успіхах, але й на проблемах. Таємниці Межигір'я може розкрити Європейський суд
Сергій Лещенко з 2008 року розслідує корупційні схеми, використані при передачі комплексу Межигір’я з державної власності у власність Віктора Януковича, який проживає там з 2002 року. Він спробував дізнатись інформацію про Межигір’я, але чиновники та суди різних інстанцій відмовили журналістові, посилаючись на те, що захищають приватне життя глави держави. Це і змусило Лещенка звернутися до Європейського суду з прав людини. За словами журналіста, Страсбурзький суд – остання інстанція, через яку він спробує одержати інформацію про Межигір’я.
Про це - в публікації Богдани Костюк на Радіо Свобода Професор з Гарварду відтворив ДНК неандертальця
"Нам потрібна жінка для клонування неандертальця"
Професор Джордж Черч з Harvard Medical School відтворив ДНК неандертальця і тепер розраховує знайти жінку, яка б виносила плід з геномом вимерлого виду, пише Клаудіо Галло в статті, опублікованій в газеті La Stampa. Кучма першим за новим КПК може бути притягнутий до кримінальної відповідальності
Заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін стверджує, що проводиться нове розслідування щодо замовників убивства Георгія Гонгадзе. Про це він сказав в ефірі "Ехо Москви".
"(Стару) постанову по Кучмі підписував особисто я. Але норми старого законодавства дозволяли підозрюваному через суд оскаржити постанову", - нагадав Кузьмін. Він відзначив, що суддя тоді закрив справу, бо Кузьмін посилався як на доказ на плівки Мельниченка, що "мали сумнівну історію походження". Потік нечистот з Бортницької станції може знести Київщину
"Фахівці виявили близько 18 проривів дамб, які тягнуть за собою землю захисної споруди. Як тільки почнеться інтенсивне танення снігу, будуть утворюватися численні струмочки, які потягнуть грунт з дамб", - заявив Володимир Бражник.
"Якщо розмив дамби досягне чотирьох-п'яти метрів, утвориться суцільний потік заввишки два метри, який знесе все. Зараз рівень мулу становить два-три метри над землею", - додав він, повідомляє tsn.ua. Японію знову сильно трусить
Біля берегів японського острова Хонсю о 1.44 за місцевим часом стався землетрус магнітудою 5,6 бала.
За даними Метеорологічної служби Японії, підземні поштовхи зафіксували на глибині 35 кілометрів за 52 кілометри на схід від міста Охара. Інформації про жертви і руйнування наразі немає. Також не з’являлося інформації про загрозу цунамі в прибережних районах. Люди хочуть керувати країною, а "Партія регіонів" хоче керувати людьми, - Сергій Терьохін
Браво фюреру!
Тут допіру дрібний фюрер Партії регіонів, ну той, який стоїть у певній позі зі знаковим жестом, розповів, що ходити в Раду у вишиванках незаконно. Ух ти, вперше Партія регіонів згадала про дрес-код. Це дуже тонкий крок - усіх депутатів одягнути в регіоналів. Ідея дрібного фюрера Партії регіонів проста: якщо не зміг зрубати грошей у бізнесі, навіщо тобі йти в політику? А що, звучить заманливо: якщо не зміг спорудити свій бізнес, навіщо намагатися керувати країною? У цьому й різниця між нами і ними. Я хочу, щоб люди керували країною, а вони хочуть керувати людьми. Гаразд, кинемо пафос і повернемося до вишиванок. Детальніше... |