Близько 100 представників української діаспори зібрались у вівторок під стінами Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку щоб висловити свій протест проти правління Януковича, - повідомляє кореспондент Медіа-порталу VIDIA.
Акцію пікетувальників зкликав Український когресовий комітет Америки (УККА). Віктор Янукович з 24-26 вересня перебуває з робочим візитом у США. 
На мітингу закликали міжнародне співтовариство не вірити жодному слову “українського диктатора”, який “має сидіти в тюрмі, а не стояти за трибуною ООН”.
Також демонстранти, які вважають Януковича “бандитом”, символічно знищили діючого президента, потоптавшись по його портрету. 

Однією з основних вимог протестної акції була негайна відставка президента Януковича. Пікетувальники співали українські пісні та вигукували гасла патріотичного змісту.
Зокрема, як повідомив П’ятий канал, глава держави виступив на пленарному засіданні 67-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.
Також, президенту України вдалось сфотографуватися з президентом США та коротко обмінятися інформацією. За словами прес-служби Януковича, він встиг побажати Бараку Обамі успіху на виборах, які відбудуться в США в листопаді цього року.
“Я сказав, що ми теж готуємося до виборів і сподіваємося, що вони будуть демократичними”, – зауважив Віктор Янукович.

Також повідомляється про коротку зустріч Януковича з генсеком НАТО Андерсом Фогом Расмуссеном. Нагадаємо, що попередній візит Януковича до США на Саміт НАТО був досить невдалим.

Нагадаємо також, що Сенат США нещодавно ухвалив жорстку резолюцію щодо діючої влади в Україні, у якій йдеться про вимогу негайно звільнити Тимошенко й інших політичних ув’язнених, а також про заборону на видачу віз тим, “хто відповідальний за ув’язнення Тимошенко й погане поводження з нею”.

Інф.: Медіа-портал VIDIA
    Фото: Роня Лозинський

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити