Обама веде відверту розмову з американцями про становище в країні
Політика |
У вівторок президент США Барак Обама виступив із "Зверненням про стан країни". Він говорив з Конгресом, але були й ті, з ким він особливо хотів поговорити - пересічні американці.
Ось чому була створена "Громадянська реакція" - новий інструмент, який дозволяє американцям говорити президенту Обамі та його радникам, що вони думають про його план створення робочих місць і побудову сильного середнього класу.
Фактично, американці з усіх куточків країни надали урядові свої відповіді. Вони сіли з промовою президента Обами, прочитати її рядок за рядком та підкреслили ідеї, які їм імпонують. Пересічні громадяни виразили свої думки щодо того, чому пропозиції Президента мають значення для їх громад безпосередньо уряду США.
Ось чому була створена "Громадянська реакція" - новий інструмент, який дозволяє американцям говорити президенту Обамі та його радникам, що вони думають про його план створення робочих місць і побудову сильного середнього класу.
Фактично, американці з усіх куточків країни надали урядові свої відповіді. Вони сіли з промовою президента Обами, прочитати її рядок за рядком та підкреслили ідеї, які їм імпонують. Пересічні громадяни виразили свої думки щодо того, чому пропозиції Президента мають значення для їх громад безпосередньо уряду США.
Детальніше...
Громадянство - привілей, який потрібно підтверджувати участю в політичних процесах
Сьогодні все більше спостерігаємо як в Україні наростає низова ініціатива громадян. Люди, обурені незаконними забудовами дитячих майданчиків, руйнуванням історичної спадщини, – організовуються та дають рішучу відсіч бізнес-ділкам.
Низка політичних партій і громадських організацій, як от ВО "Свобода", допомагають цій ініціативі – насамперед не фінансовими вливаннями, а участю членів партії – місцевих жителів, що організовують власних сусідів та знайомих. Зрештою, це виливається на більший рівень – наприклад, управління столицею України. Українські урядовці та комуністи роблять ікону з кремлівського кар'єриста
Прес-центри Компартії України, Верховної Ради та Київської міської держадміністрації повідомили як приємну новину і певну свою заслугу, що 15 лютого у столиці на вулиці Десятинній, 8 урочисто відкрили меморіальну дошку з нагоди 95-річчя з дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці Володимира Щербицького. Славословили його на цій урочистості віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, голова КМДА Олександр Попов та перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко.
Чиновників не хвилює доля архітектурних пам'яток та історичних будівель України
Брак коштів на капітальний ремонт та розтягнені у часі реставраційні роботи призводять до руйнування історичних будівель. Цьогорічну зиму вдалось пережити не всім пам’яткам архітектури України.
У січні цього року у Києві обвалився дах Садиби Мурашка: трухляві дерев'яні перекриття не витримали ваги снігу. Цінна пам’ятка XIX ст., що на Малій Житомирській, руйнувалась уже понад 10 років. Як зазначив голова підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександер Бригинець, чиновники нічого не зробили, аби врятувати будівлю, хоча знали про її критичний стан. Регіонали в Одесі витрачають кошти платників податків на порожні PR-акції
День закоханих, повіривши в рекламу на сайті Одеської міськради, я попрямував на Приморський бульвар, де поруч із Воронцовським палацом і так званим Тещиним містком мало відбутися свято "Любов об’єднує". Яким же був мій подив, коли замість молодіжного народного гуляння побачив майже порожній майданчик, в центрі якого було встановлено агітаційний намет, над яким майоріли синьо-білі прапори "Молодих регіоналів". Виявилося, що саме їм Молодіжна рада при міському голові довірила провести цей захід, а вони його фактично провалили.
Леонардо да Вінчі написав щонайменше дві "Мони Лізи"
Результати нових досліджень швейцарської "Мони Лізи", відомої як "Айзелуортська Мона Ліза", варто розглядати як доказ того, що ця картина не була пізньою копією "Джоконди", а написана самим Леонардо да Вінчі.
Про це, заявили експерти з фонду Мони Лізи в Цюріху, провівши ряд тестів. Портрет Мони Лізи Айзелуортської, як всановили фахівці Швейцарського федерального технологічного інституту, був написаний між 1410 і 1455 роками. На Кубані порушують права українців
16 лютого 1918 року Законодавчою Радою Кубані у Катеринодарі (тепер – Краснодар РФ) на українських етнічних землях (Кубань, Ставропілля, Чорноморщина, Терщина) було проголошено самостійну Кубанську Народну Республіку. 28 травня 1918 року між Гетьманом Української Держави Павлом Скоропадським і Головою Кубанської Народної Республіки Миколою Рябоволом було підписано Угоду про воз’єднання України і Кубані. 17 березня 1920 року Кубанська Народна Республіка була окупована більшовицькою Росією.
16 лютого - 200-річчя з Дня народження Степана Гулака-Артемовського
Український співак, актор, композитор та драматург народився У Городищі на Черкащині 16 лютого 1813 року в сім'ї священика. Є автором першої української опери "Запорожець за Дунаєм", пісень "Спать мені не хочеться", "Ой, на горі та й женці жнуть", "Стоїть явір над водою".
"У Городищі досі є куток з назвою Гулаківка. Саме там стояла хата його батьків Степана та Варвари Гулаків-Артемовських, - розповів Олександр Щепак, директор Городищенського районного музею імені С.С.Гулака-Артемовського. - Батько в нього був священиком, старший за дружину на 10 років. Побралися, коли їй виповнилося 15. Народили дев'ятеро дітей. У їхній сім'ї виховувався двоюрідний брат Тараса Шевченка Євдоким. Хоч офіційно вважається, що Семен з Тарасом познайомилися в 1838 році в Петербурзі". |