Термінове звернення до всіх українців! Вимкніть світло!
Завтра, з 7:00 до 23:00 необхідно мінімізувати користування електроенергією.
Офіс президента оприлюднив термінове звернення до українців. Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко повідомив, що у четвер, 20 жовтня, у ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. "Сьогодні ворог знову зруйнував генеруючі об'єкти енергетики. Прошу поставитись до цього серйозно. Починаючи від 7:00 до 23:00 необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни.
|
Пишний - людина Єрмака
Податковий комітет Верховної Ради рекомендував парламенту підтримати призначення ексочільника Ощадбанку Андрія Пишного на посаду голови Національного банку.
Про це повідомив голова комітету Данило Гетманцев, його заступник Ярослав Железняк.
Рішення підтримали 19 членів комітету, один нардеп утримався. Железняк зауважив, що Пишний брав участь у засіданні.
Держоргани влади не спромоглися навіть заблокувати ключові активи російських бізнесменів
Ненакладення санкцій і, як наслідок, провал конфіскації російських активів безумовно стануть політичною відповідальністю президента як голови РНБО та керівника ОП — інституцій, які мають усі інструменти і вплив, аби позбавити російських олігархів активів уже зараз, але з не відомих суспільству мотивів цього не роблять.
На сьогодні існують два ключові способи відібрати українські активи в росіян, причетних до агресії. Перший — це конфіскація в кримінальному провадженні. Другий — накладення санкції у вигляді конфіскації активу.
Мінфін прогнозує інфляцію 30% до кінця року
Така інфляція, головним чином, є наслідком збройної агресії росії проти нашої держави.
Про це розповів гість ефіру ТСН - Олег Устенко, радник президента України з економічних питань. Коментар експерта про зростання рівня інфляції в Україні – дивіться далі у спецвипуску ТСН за 4 вересня 2022 року:
Європа почала усвідомлювати, що досі користувалась невірним враженням про Україну, - Володимир Пилипчук
Не росія винна у нинішніх нафто-газових проблемах Європи...
Бо нинішні газові та нафтові проблеми Європи є її жахливою розплатою за її ж бездумну і недалекоглядну політику загравання з росією, що вже можна сміливо назвати - небаченою для цивілізованого світу авантюрою.
Війна росії проти України... також стала можливою лише в результаті політики бездумного потурання Європи імперським замашкам нашого одвічного північного ворога... і її несміливо-мовчазної згоди на жертвоприношення України на вівтар уявного майбутнього благополуччя Європи.
Мінінфраструктури та Мінцифри презентували Реєстр пошкодженого та знищеного орками майна
У ньому буде зберігатись інформація про житлові будівлі та інші споруди, що були зруйновані під час російського вторгнення.
"Відбудова України - складний процес, який займе багато часу та ресурсів. Тому було важливо розпочати підготовку до відновлення якомога раніше. Ми зробили це навесні. Саме тоді ми запустили прийом заявок про пошкоджене майно у Дії. А сьогодні презентуємо реєстр, який буде зберігати цю інформацію.
У Європі вже розібралися, з ким мають справу
Взимку 22/23 у Європі буде газ який завгодно, але тільки не російський.
Коммерсант пише: "Газпром" в останній день літа повністю зупинить газопровід "Північний потік" на три дні для ремонту єдиної працюючої турбіни Siemens на компресорній станції "Портова". Ціни на газ у Європі після цієї новини підскочили до п'ятимісячного максимуму - $2,7.
Володимир Пилипчук: "Велике крадівництво" під час війни
Уряд ініціював виділення на потреби оборони та безпеки додаткових 270 млрд грн. (приблизно $8 млрд.).
Щоб ви орієнтувалися у зазначених обсягах, скажу для порівняння:
За ці кошти можна купити приблизно 80 бойових літаків з озброєнням Ф-16 і отримати повний контроль над небом України, чи виготовити більше тисячі ракет "Нептун" (з дальністю враження 300-400 км, яких випущено лише кілька з 2019 року),
Кому дістануться за безцінь українські державні активи? - Андрій Павловський
За словами відомого економіста Богдана Данилишина "чим більш розвиненою є країна, тим вищою в ній є частка держави".
Нещодавно Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт про пришвидшену приватизацію і розпродаж державних активів під час війни.
Відповідний закон діє вже кілька місяців
Понад два місяці тому, Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє українській владі конфіскувати майно росіян в Україні.
Однак за цей час державні органи не подали до суду жодної заяви щодо стягнення таких активів, заявив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.
Очільник ЦПК пояснив, що в рамках процедури стягнення російських активів спочатку їх блокує РНБО за поданням президента, парламенту, Кабміну, СБУ чи Нацбанку.
|
|