Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 22

ПАРТІЯ ВЛАДИ ОГОЛОСИЛА ВІЙНУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ
З перших днів свого існування  напівлегально обрана зрадницька антидержавна  влада в Україні  почала  потихеньку виконувати свої диявольські пляни. Після здачі Чорноморського флоту  на догоду північного сусіда через відсутність масових протестів, так званий гарант Конституції, продовжував нахабніти. Почався масований наступ  на українську мову, літературу,  спотворення вітчизняної  історії та нищення цінних книжок. Влада наставила своїх посіпак по всій адміністративній вертикалі з гори до низу, які з собачою вірністю виконуть усі накази.  В країні з’явилися політичні ув’язнені та в усякий спосіб почав роздмухуватися призабутий у народі страх перед державною машиною.

Бізнесмен у рясі  та  політичний авантюрист, начальник Російської Православної Церкви (язик не повертається назвати таку людину патріархом) Кирил, їздить до України, як на курорт, де в усілякий спосіб старається просувати нове ярмо для українців, так званий, "русcкій мір".  А міліція та насильники–беркутівці в обороні такої провладної брутальності  дивують світ своїм цинізмом та жорстокістю e спілкуванні з беззбройними та мирними людьми. 

Протести світового українства та державних мужів Заходу проти провладного  злочинства цинічно ігноруються владою. Ворожі сили, знаючи, що  рідна мова і релігія, є незнищимим фундаментом українського народу, як у минулому, так і зараз, підло та підступно накинули новий мовний закон, який у стилі Валуєва продовжує трохи притишену за роки незалежності русифікацію українців. Згаданий уже Кирило поспішає потішитися тому та в черговий раз відвідує Україну. Звичайно, шовіністу в рясі лише на руку, коли в Україні буде панувати і чужа мова, і чужий дух.

Слід  наголосити, що це не вина всіх росіян чи то в Україні, чи то в Росії за те, що нині відбувається в країні. Зрештою, чимало з них є самі невдоволені політикою Путіна та його поплічника Януковича. Більша вина ˮхохлівˮ від влади, котрі чудово розуміючи загрозу для  держави такої політики влади, за срібняки продають високі та святі ідеали.  Українська нація переживає небувалу кризу, бо як її голоруч змагатися з озброєними силовиками та колишніми  посадовцями комуністичного режиму, які сповідують чужу і ворожу нашому народу ідеологію. Одначе не можна падати на духові, бо кожен мусить розуміти, що державу творить не влада, а ,найперше, народ. Настав час, якщо ми хочемо позбутися влади окупанта, то мусимо всі як один стати супроти беззаконня і свавілля. Нас не повинні розділяти ані партійні, ані релігійні, ані мовні відмінності. Українці мусять стати монолітною силою, яка незалежно і від етнічної приналежності повинна захистити наше майбуття. Тому пам'ятайте, що ліпше ˮВзяти до рук бюлетень, чи пізніше зброюˮ.

Наша почтова скринька  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити