ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Націонал-патріоти самі здали Україну її ворогам, - Юрій Гнаткевич

Про українську націонал-демократію і "Просвіту" зокрема
На акції, присвяченій річниці "мовного Майдану", що відбулася 3-ого липня, наш кореспондент зустрівся з народним депутатом України трьох скликань Юрієм Гнаткевичем. Нижче наводимо текст інтерв’ю з ним.
Пане Юрію, як Вам живеться після припинення депутатських повноважень? Ми бачили, як Ви двічі брали участь у роботі круглого столу в УНІАН. Ми читали дві Ваші статті на "Українській правді". Вас висували на пост голови Київської "Просвіти", але обрали іншого.
 

Кремлівська феміда вимагає дати Навальному 6 років колонії

Державний обвинувач у п'ятницю, 5 липня, зажадав засудити відомого російського опозиціонера Олексія Навального до шести років позбавлення волі за звинуваченням у розкраданні майна у кіровського обласного ГУП "Кировлес". Він також зажадав накласти на Навального штраф, передає DW.DE. Агентство Reuters зазначає, що прокурор не робив запит щодо  максимального покарання для опозиціонера у вигляді 10 років позбавлення волі, однак і шестирічного терміну буде достатньо, щоб не дозволити Навальному брати участь у наступних президентських виборах в Росії в 2018 році.
 

Підсумок сесії ВР - зростання надприбутків правлячих кланів та зубожіння українців, - Сергій Соболєв

Народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв спростовує закиди критиків опозиції, які стверджують, що, мовляв, друга сесія – це суцільна череда парламентських поразок опонентів Партії регіонів. І головне досягнення опозиції, яке він визначив у коментарі Радіо Свобода, – поіменне голосування парламентаріїв. А загалом більшість блокувала все конструктивне, що пропонувала опозиція, переконує Сергій Соболєв. "Підсумком цієї сесії є те, що олігархічний клан Партії регіонів та комуністів зайвий раз довів, що їх цікавить лише одне – зростання надприбутків їхніх компаній та подальше знищення, а також зубожіння людей в Україні», – підкреслює Сергій Соболєв.
 

Сьогодні виповнюється 700 днів з дня арешту Юлії Тимошенко

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вже 700 днів перебуває за гратами.
5 серпня 2011 року Юлію Тимошенко арештували і вивезли до Лук’янівського СІЗО з зали Печерського районного суду, де з 24 червня проходив розгляд сфабрикованої владою "газової" справи. Сьогодні зранку в наметовому містечку на Хрещатику відбувся мітинг на підтримку Юлії Тимошенко. За ініціативою Київської міської організації партії "Батьківщина" було вирішено звернутися до Юлії Тимошенко відкритим листом.
 

Парламент допоміг магнатам з пільгами на житло

Верховна Рада дозволила мати пільги на кілька квартир і будинків.
Нардепи внесли зміни до Податкового кодексу України щодо об'єктів житлової нерухомості.
Як заявив Віталій Хомутиннік, який представляв проек, на сьогодні є пільга по сплаті податку на квартири до 120 метрів квадратних та на будинки площею не більше 250 квадратів.
 

"Сім'я" будує Чорну Завісу

Велика "зачистка" інформаційного простору, за якою із здриганням вже близько року спостерігають незалежні гравці медіа-ринку, досягла свого феєрично безглуздого апогею. Технологи та консультанти "Cім'ї" штовхнули ляльководів, які стоять за спиною «молодоолігархів» Сергія Курченко, на проект, немов списаний з романів великого містика сучасності Віктора Пелевіна. А саме - вони почали вибудовувати щось схоже на інформаційну Чорну Завісу. Купівля Курченком "Українського медіа-холдингу" - зайве тому підтвердження.
 

Прийняття закону про векселі - початок карткової системи в Україні

Верховна Рада ухвалила законопроект щодо реструктуризації бюджетної заборгованості з застосуванням фінансових векселів. За проголосувало 246 депутатів. Зокрема 198 депутатів Партії регіонів, 1 – від "Батьківщини", 29 комуністів і 18 позафракційних.
Зокрема, голосував Василь Кравчук, який у середу заявив, що голосуватиме окремо від фракції, але не виходитиме з "Батькізщини".
 

Податок на немовлят з'явився в Україні

Підприємства, де працювали майбутні мами, будуть платити у державний фонд гроші, які за попередніми підрахунками дорівнюють кільком зарплатам - за період допологової та післяпологової відпустки.
І лише через роки держава з цих грошей нарахує надбавку до пенсії.
1 липня набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законів України про призначення та індексації пенсії".
 

Сотні парламентських прислуг стали мільйонерами

Щороку 107 млн. гривень виділяється на помічників депутатів
Кожен депутат може мати 31-го помічника. Часто серед них - родичі, друзі, водії, коханки або звичайні кар'єристи. Вони не говорять на камеру. Проте не приховують, що посада помічника депутата є для них злітною смугою для отримання мандата. Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші" за 1 липня 2013 року (з 12 хв.10 с після початку програми): ВІДЕО
 

Журналісти знайшли "ловця тушок"

Таємні "переговірники"
Депутати категорично відмовляються називати, хто на них виходить. Після вмовлянь один із нардепів все ж таки погодився назвати конкретну людину. Але та форма, якою це було зроблено, була красномовніша за слова. Прізвище було написано на папірці блокнота, а за кілька секунд після того, як кореспондент УП зміг його прочитати, депутат вирвав сторінку і забрав її з собою.
Серед людей, які безпосередньо виходять на депутатів, називають Галину Гордієнко (на фото з Однокласників), - повідомлє "Українська правда" у статті про три схеми перетворення депутатів на "тушок".  Детальніше
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3067
mod_vvisit_counterВчора5100
mod_vvisit_counterЦього тижня29046
mod_vvisit_counterМинулого тижня28946
mod_vvisit_counterЦього місяця116772
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27437246