ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Україна перебуває під цілковитим контролем великого капіталу

Дуже шкода, що на початку творення держави у 1990-х опозиційні сили не знайшли в собі бажання і настирливість хоча б започаткувати фундаментальну декомунізацію нашого життя. Пішли на поступки людиноненависницькій комуністичній ідеології, яка спричинила масовий геноцид українців у порівняно недалекому минулому. Тепер ця партія взялася і за соціалку. Напирають на справедливість, ностальгують за старими добрими часами радянського патерналізму... Нині держава перебуває під цілковитим контролем великого капіталу у найгіршій за всю європейську історію формі.
 

Пилипишин злякався незручних запитань на ток-шоу "Шустер LIVE"

Кандидат у народні депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №223 Віктор Пилипишин, який прийшов на ток-шоу "Шустер LIVE" 14 вересня 2012 року, побоявся зайняти своє місце в кріслі. Організатори, які відповідають за розміщення запрошених на ток-шоу були здивовані, чому Пилипишин, прийшовши в студію, куди він був запрошений, поспішно її покинув. Очевидно, він передумав брати участь у програмі, злякавшись поставлених у студії незручних запитань, на які було б нелегко дати правдиву відповідь.
Цю ситуацію прокоментував на своїй сторінці у Фейсбуці блогер Олександр Аронець:
 

Як і в часи комуністичного тоталітаризму, українське в Україні залишається вторинним

Україна не є реально незалежною державою, а українці повноправними господарями на власній землі. Як і в часи окупації, зграйка можновладців й до абсурду роздутий апарат позбавлених, фахових знань, совісті та честі челядників всих рангів і рівнів, продовжують трактувати платників податків знаряддям реалізації власних забаганок. Попри деклароване конституцією народовладдя, поневолені народи не мали жодного впливу на формування внутрішньої та зовнішньої політики Совєтського Союзу. Роль “гегемона влади” зводилась лише до участі у виборах на безальтернативній основі… Самопроголошена еліта продовжує здійснювати політику, базовану виключно на їхньому особистому зискові.
 

Революційна ситуація можлива у листопаді, - Тягнибок

Тягнибок хоче листопадову революцію
У листопаді, після проведення парламентських виборів, український народ може піднятися на революцію, заявляє лідер "Свободи" Олег Тягнибок.
За словами О. Тягнибока, вуличні акції протесту, всього скоріше, почнуться не на Заході країни. "Вже воно потихеньку вирує, і не тільки на Заході. Якщо і почнеться якийсь перший сплеск реального вуличного протесту, він розпочнеться на Великій Україні. Я в цьому впевнений", - сказав Тягнибок в ефірі "5 каналу". "Революційна ситуація можлива в листопаді місяці, коли народ відчує, що повне свавілля цієї влади відбилося в повних фальсифікаціях на виборах", - додав лідер "Свободи". Більше читайте
тут
 

Влада боїться діяльності парламенту як трибуни для донесення правдивої інформації

Використовувати за призначенням: Влада переводить ВР у "зручний" режим
Партія влади побоюється втратити контроль над парламентом, коли більшість депутатів зосереджені на веденні передвиборної кампанії, - повідомляє Тиждень
Показовим виявився графік роботи в перший тиждень останньої сесії ВР, який більше нагадував збори на вимогу для оперативного «одобрямсу» заздалегідь підготовлених рішень і такого самого швидкого закриття Ради. 4 вересня вона пропрацювала 18 хвилин, 5-го відпочивала й після ухвалення серії законодавчих рішень 6 вересня знову була закрита майже на два тижні, аж до 18-го.
Речники від правлячої партії не приховують, що бояться використання парламенту як трибуни для оприлюднення інформації про реальний стан справ у країні.
 

Росіяни не виключають можливість націлення зброї на Україну

Проти кого переозброюється путінська Росія?
Брюссель – Нещодавно президент Росії Володимир Путін вкотре заявив про наміри кардинально наростити військову потужність його країни. Але проти кого, власне, переозброюється Росія? Та й як ці можливі багатомільярдні інвестиції у модернізацію збройних сил слід сприймати на Заході? Радіо Свобода звернулося з такими питаннями до політичного аналітика з французької Фундації стратегічних досліджень Ізабель Факон. Вона вважає, що цими проектами Путіна нехтувати не слід.
 

Теперішній стан України разюче скидається на часи брежнєвського застою

Чи існують паралелі між сучасним станом України та яскравим зразком застійности — часами правління Леоніда Брежнєва?  В сучасній Україні маємо, з одного боку, неефективний політичний режим, з другого — інертну суспільну масу. Майже як у брежнєвські часи. Але режим Брежнєва не був так явно окупаційним щодо гуманітарної, економічної та деяких інших галузей суспільного розвитку, хоч у сфері національної, культурної політики таким, безумовно, був. Нинішня ж влада на всіх векторах поводить себе як режим окупаційний, про що свідчить тотальне пограбування, обезкровлення суспільства, кроки до позбавлення країни економічного суверенітету, руйнування демократичних прав і свобод. Складається ситуація, коли правляча еліта стає ворожою народові й країні та становить загрозу самому існуванню країни на 20-му році її незалежности.
 

Слабкими можуть бути лише раби, а сильними - громадяни, народ, - Гриценко

Гриценко: Будь-який закон написаний для громадянина, а не для рабів
"Якщо, приміром, 12 тис. людей приїдуть з відкріпними талонами з одного округу в інший, і голосуватимуть лише в одному окрузі, тут порушення закону немає. Проте є порушення моралі, внутрішня слабкість". Таку думку в інтерв’ю "5" каналу висловив Анатолій Гриценко (Об’єднана опозиція "Батьківщина")
Він переконаний, слабкими можуть бути лише раби, населення, а сильними - громадяни, народ.
"Тому якщо хтось іде на такі порушення, боїться влади, я їм співчуваю, бо вони і їхні діти житимуть у цій країні, залишаться без робочого місця. Звісно, можна звертатися до їхньої моралі, говорити про людину, яка повинна ходити з прямою спиною, адже будь-який закон написаний насамперед для громадянина, а не для рабів. Тож нехай люди прокидаються", - закликав Гриценко.
 

Сьогодні було відкриття похорону Верховної Ради

Яценюк: "Парламент помер"
Те, що Верховна Рада сьогодні так швидко закрила засідання, означає, що її робота підтримується "на штучному диханні".
Про це на брифінгу у парламенті сказав "нунсівець" Арсеній Яценюк.
"Парламент помер. Сьогодні було відкриття похорону Верховної Ради... Україні потрібна нова Верховна Рада. Ми йдемо на вибори для того, щоб оновити українську політику, викинути з парламенту тих, хто є працівниками Адміністрації президента, та ручними політиканами в кишені президента Віктора Януковича", - зазначив він.
За його словами, опозиція йде в округи та їде до людей задля здобуття перемоги.
 

Тимошенко: З 2010 року Україна стала приватною власністю "сім'ї "

Нелюди знущаються наді мною, але мій політичний хребет не пошкоджений, - Юлія Тимошенко
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що нові кримінальні звинувачення на її адресу є визнанням діючого режиму Януковича факту неможливості перемогти її як політика.
"Остання ідея Януковича за звинуваченням мене в організації вбивства Євгена Щербаня в 1996 році є, по суті, його визнанням того факту, що йому не вдалося знищити мене як політика", - сказала Юлія Тимошенко.
Екс-прем'єр-міністр вважає, що влада намагається довести будь-яким чином, за своїми поняттями, її причетність хоча б до якихось злочинів.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2753
mod_vvisit_counterВчора5118
mod_vvisit_counterЦього тижня20474
mod_vvisit_counterМинулого тижня27193
mod_vvisit_counterЦього місяця73468
mod_vvisit_counterМинулого місяця131207
mod_vvisit_counterЗа весь час24227186