ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Політика

Інавгурація Путіна – початок зворотного відліку часу перебування Януковича при владі, - Андрій Окара

Скоро Янукович перестане бути проблемою для Росії
Новий президент РФ Володимир Путін 07.05.2012 запустив годинник зворотного відліку перебування Віктора Януковича при владі, вважає політолог
Президент України Віктор Янукович за всіма параметрами є проблемою для російських інтересів в Україні, але новий президент РФ швидко вирішить цю проблему. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив російський політолог, директор Центру східноєвропейських досліджень Андрій ОКАРА, коментуючи вступ Володимира Путіна на посаду президента Росії.
 

Відмежувавшись від Януковича, Путін думає про президентські вибори в Україні, - Юрій Пальчуковський

Путін не бачить Януковича в якості лідера української нації
Інтернет-портал OSP-UA.INFO дізнався думку Голови Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрія ПАЛЬЧУКОВСЬКОГО щодо відсутності Віктора Януковича на інавгурації Володимира Путіна 7 травня 2012 року.
- За логікою Віктор Янукович мав би бути одним із перших, кого Володимир Путін запросив на свою інавгурацію. Але в даний час Володимир Путін не хоче підтримувати зв’язки з бандюками і політичними лузерами. І тому В. Путін хоче відмежуватися від персон, які порушують Конституцію та закони у власній державі. Путін хоче продемонструвати, що він є політиком, який дотримується верховенства закону. Це по-перше.
 

Янукович і Клюєв приватизують Сонце

Для сонячних електростанцій Клюєва і Януковича виділили ще 540 гектарів землі в Криму
Сонячні електростанції отримали від держави більше інвестицій, ніж всі обленерго разом узяті.
Примітно, що більшість компаній ТОВ мають у назві слово "Солар".
Це дає підстави припускати, що землі, передані в оренду, будуть надані для розширення потужностей фірми "Актив Солар", яка активно розвиває сонячну енергетику в Сакському районі Криму і яку пов'язують з бізнесом братів Андрія і Сергія Клюєвих.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим дозволила 17 компаніям розробку проектів землеустрою щодо відведення 538,8 га для будівництва сонячних електростанцій.
Рада  
 

Президентське "вовче лігво" в державному лісництві

Сергій ЛЕЩЕНКО, Українська правда

Мисливський будинок Януковича. Перші фото всередині

  Якщо за резиденцією "Межигір'я" закріпився статус корупційної штаб-квартири України, то володіння Віктора Януковича у мисливському господарстві Сухолуччя можна назвати їхньою філією.
Мисливство є одним з улюблених способів дозвілля Януковича. Під фактичним контролем президента знаходиться Дніпровсько-Тетерівське лісо-мисливське господарство. Воно, як і "Межигір'я", розташоване на березі Київського водосховища у Вишгородському районі.
Тільки, на відміну від 140 гектарів Межигір'я, у
Сухолуччі в Януковича - мисливське господарство площею... 30 тисяч гектарів.    Детальніше     Ltnfkmysit
 

Героєм, який знищить чудовисько, стане український народ

altМикола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу         

    Нас не з’їдять ні крокодили, ні гієни. Подавляться
   
Мінотавр уже в глухому куті. Потворі з тілом людини й головою бика ще приносять жертви, чудовиську ще курять фіміам, але всі відчувають: лабіринт закінчився, далі – глуха стіна, за якою – безодня. Прірва падіння, розплати за кров, жорстокість, підлість, зневагу…Конвульсії режиму очевидні. Вони, за медичною термінологією, – наслідок глибокого ураження кори головного мозку. Від мимовільних нестримних корчів велетенського тіла здригається вся країна. Це чітко бачить світ, це відчуває український люд, до якого опозиція дедалі частіше звертається словами Шевченка: «Борітеся – поборете!»
 

Переможе та політична сила, яку підтримає інтелігенція, - Ярослав Федорчук

altІнф. Волі народу

Відповідь на питання про роль інтелігенції в українському суспільстві шукають у розмові відомий письменник Микола СЛАВИНСЬКИЙ та один із керівників  Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», кандидат економічних наук, дослідник вітчизняної історії, прозаїк Ярослав ФЕДОРЧУК (на фото)
   
– Ярославе Петровичу! Знаю й шаную Вас і як політичного діяча, і як науковця, котрий з року в рік досліджує складну історію рідного краю. Без перебільшення, це воістину подвижницька праця: багатотомний цикл видань «Трагедія українсько-польського протистояння на Волині 1938 – 1944 років», а також уже популярне художньо-документальне двокнижжя «Волинянин». Скажіть, будь ласка, коли Ви насправді відчули себе інтелігентом?
    – Мій батько пройшов довгу, важку, воістину мученицько-подвижницьку дорогу українського селянина. Знав порядки царської Росії, відчув зневагу до українця пихатих польських окупантів, був свідком кривавого розгулу перших «совєтів»…
 

Януковича у Дніпропетровську супроводжував набагато більший кортеж, ніж тіло Леніна до Сибіру

Микола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

     На вулицях міста пролилася кров.  Президентський кортеж летів, мов зграя соколів. Чи беркутів, коршаків, грифів, а може, й невтомних стерв’ятників! Як не захоплюватися: велич, швидкість, довжина! Відразу й не виміряєш, не охопиш зором, не осягнеш! П’ять, десять, п'ятнадцять… двадцять із гаком автомобілів… Гак той – аж за поворотом. Сила, міць, могутність! Неперевершено! Куди там Путіну, Обамі, не кажучи вже про європейських лідерів. Таки  всім кортежам кортеж! Найдорожчий, найзахищеніший, найбільший.  Занести до книги рекордів. Негайно! Бо й справді, навально, нестримно мчить вулицями, вимерлими, ніби після чорнобильської катастрофи.

 

Я підтримую ідею висунення єдиного кандидата від опозиції на виборах мера столиці, - Віталій Кличко

Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на останнє, п'яте запитання:
 
5. Багато киян пов’язують із Вами свої надії на краще життя в столиці. Віталій Кличко виправдає їхні сподівання?
- Ви знаєте, Кличко вже багато років виправдовує сподівання тих людей, які голосували за нашу команду, і завдяки яким зараз у Київраді працює депутатська фракція «УДАРу».
 

Ми починаємо бій за Україну, який повинні виграти, - Віталій Кличко

Інф. Волі народу

   Сьогодні в Запоріжжі під гаслом «Бій за Україну» проходить 9-й З’їзд політичної партії «УДАР». На ньому присутній 541 делегат (із 577 запрошених).
    Лідер партї Віталій Кличко у своєму виступі представив її стратегію на виборах у Верховну Раду. Основі меседжі його виступу наступні:
     Ми розіб’ємо стіну між владою та людьми.
     Виконання нашої програми та обіцянок є нашим головним пріоритетом.
     Партія протистоїть тиску влади і спробам створити в Україні авторитарний режим.
     Багатства України вимірюються не золотом резиденцій президента, а добробутом простих людей.
 

«УДАР» - правоцентристська партія, яка сповідує національні цінності, - Віталій Кличко

Громадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на четверте запитання: 
4. Політичні партії відображають ту чи іншу ідеологію. Які Ваші ідеологічні пріоритети? Яке Ваше ставлення до космополітизму?
-
Питання ідеології дуже важливе. Як політична сила, ми маємо дати нашим виборцям чіткі відповіді на питання про те, які інтереси, ідеали, принципи ми відстоюємо, які критерії і цінності ми несемо, якою є наша мета. «УДАР» – правоцентристська партія,
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні441
mod_vvisit_counterВчора4900
mod_vvisit_counterЦього тижня9866
mod_vvisit_counterМинулого тижня38978
mod_vvisit_counterЦього місяця42758
mod_vvisit_counterМинулого місяця171784
mod_vvisit_counterЗа весь час20142136