ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)

Політика

Візит Медведєва до Києва: Янукович, Азаров, Бойко, Колесников хотіли як краще, а вийшло як завжди

Візит російського прем'єра Дмитра Медведєва не порушив міжнародної ізоляції української влади, пише у своїй колонці журналіст Віталій Портников. иявилося, що ніякої розмови про газ - принаймні в руслі українських очікувань - взагалі не було... ...Принципових переговорів з Медведєвим по газу бути не може - тому що питання по газу вирішує Путін... ///Те, що ми спостерігали напередодні візиту Медведєва, було черговою демонстрацією некомпетентності  й недалекоглядності людей, відповідальних за українську економіку та енергетику. Горе країні, в якій такі керівники" - зазначає журналіст.
 

Азаров вкотре продемонстрував свою національну незрілість

Прем’єр-міністр Микола Азаров вже давно продемонстрував свою "любов" до України та української мови. Ось, і в черговий раз в інтерв’ю на російському телебаченні в програмі Володимира Познера пан Азаров, заявив, що в Україні проживає 20 млн. росіян. Наводимо пряму мову: «В Украине проживает более 20 млн. русских. Как они себя чувствуют? Наверно, так же, как и я. Я русский человек, 28 лет живу в Украине. Конечно, я уже себя чувствую украинцем, то есть, гражданином Украины», — сказал Азаров [Зеркало недели]. Інформаційно-аналітичний портал OSP-UA.INFO дізнався думку Голови Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрія Пальчуковського щодо позиціонування Миколи Азарова.
 

У списку опозиції потрібні нові патріотичні, чесні люди, - Гриценко

Лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко хотів би побачити в парламенті нові обличчя з європейськими цінностями, незаплямованою репутацією, а під час виборів побачити виборця, який не продається за 100 грн.
До списку Об’єднаної опозиції буде включено багато нових людей, які ніколи раніше не обиралися до Верховної Ради. Про це Анатолій Гриценко  розповів у ефірі радіо «Ера».
«Я згоден, що історія української політики – це скоріше історія обманів, зрад і недотримання слова. Для мене ж політика – дещо інше. Це чітке визначення завдань, пріоритетів і докладання спільних зусиль задля їх реалізації. Однак чи є в Україні попит на чесного політика і чесну політику?», — запитав Гриценко. 
 

Конституцію потрібно не змінювати, а забезпечити її безумовне виконання

Такий висновок роблять Микола Мельник та Сергій Різник у статті «Конституція майбутнього чи констатація минулого» в газеті «Дзеркало тижня». Їхні переконання ґрунтуються на результатах соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова в червні 2012 р.
Автори публікації вважають, що змінити ситуацію в країні на краще можна й без зміни Конституції. Головне сьогодні — забезпечити дію Основного Закону. "Демократія помирає не через слабкість закону, а через слабкість демократів" (Франсуа де Ларошфуко).
 ))
Алгоритм забезпечення дії Конституції є універсальним і простим: неухильне дотримання її положень усіма; безумовне виконання її приписів тими, кому вони адресовані; невідворотність відповідальності за кожне її порушення.
 

Справжні наміри влади - негайно легітимізувати в Конституції дорозпродаж та монополізацію державного майна

Для створення нової Конституції України є об'єктивна підстава. А саме – завершення так званого перехідного періоду від соціалізму до капіталізму з феодальним обличчям.

Про це не сказано у виступі Януковича на першому засіданні його дорадчої Конституційної асамблеї, як і в попередніх указах про створення цього органу.

Але процеси дорозпродажу, дороздачі та одночасної монополізації колись державного майна, включно зі стратегічним, останні штрихи перед продажем землі, а також стрімке "реформування" соціально-трудової сфери країни не залишають сумнівів у невідворотному наближенні фіналу – апофеозу більш як 20-річної епопеї.
 

Засідання у справі Тимошенко в харківському суді перетворили на шоу за склом

У залі Апеляційного суду Харківської області, де в понеділок, 25 червня, Київський райсуд Харкова розпочинає розгляд кримінальної справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації ЄЕСУ, на місці для підсудної встановлено скляне огородження.
Зокрема, всередині огорожі встановлена підставка для мікрофону і плазмовий екран. Крім того, 4 плазмових екрани встановлені в самому залі і ще один - біля місця судді.
Нагадаємо: Державна пенітенціарна служба України не буде доставляти екс-прем'єра на засідання суду в понеділок, 25 червня. Прес-служба відомства повідомила, що Тимошенко написала заяву про відмову від участі в судовому процесі на підставі висновку німецького професора Карла Макса Айнхойпля.
Тимошенко звинувачують в організації заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ.    Детальніше
 

Нагадаємо, Державна пенітенціарна служба України не буде доставляти екс-прем'єра на засідання суду в понеділок, 25 червня. Прес-служба відомства повідомила, що Тимошенко написала заяву про відмову від участі в судовому процесі на підставі висновку німецького професора Карла Макса Айнхойпля.

Тимошенко звинувачують в організації заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ. 

 
 

Гриценко підсилить, а Катеринчук послабить об’єднану опозицію

Павло СІЧКАР, для Волі народу
Події, які розгортаються в об’єднаній опозиції (ОО) насторожують виборців. Провал у кадровій політиці «помаранчевих» опозицію так нічому й не навчив. Здавалося, попередні уроки мали б бути засвоєні раз і назавжди: необхідно відмежуватися від деяких лідерів і представників політичних партій, які є уособленням «хамелеонства» й пристосуванства.
На сьогодні в лавах ОО вже достатньо «любих друзів», для яких потрібно встановити якусь критичну межу.
Так, якщо входження в ОО лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка її
підсилює , то входження Миколи Катеринчука (Голови «Європеської партії України») її послаблює.
 

Анатолій Гриценко підсилить опозицію

Гриценко об’єднався з Тимошенко і Яценюком – джерело
За інформацією газети «Сегодня» партія Анатолія Гриценка "Громадянська позиція" об'єдналася з партіями "Батьківщина" і "Фронт змін". Про це повідомило інформоване джерело в БЮТ.
Таким чином, партія Гриценка піде на парламентські вибори єдиним списком від опозиції. У свою чергу, за словами джерела, поки залишається відкритим питання, скільки місць у списку отримає "Громадянська позиція".
 

Ющенку треба збиратися до психіатра, - Геннадій Москаль

Москаль стверджує, що Ющенко психічно хворий
Перший заступник голови парламентського комітету по боротьбі з оргзлочинністю та корупцією Геннадій Москаль порадив колишньому президенту України Віктору Ющенко звернутися за допомогою до психіатра. На думку парламентарія, екс-гарант страждає якимось психічним захворюванням.
"Знаєте, куди йому треба збиратися? До психіатра!" - Сказав Москаль у відповідь на зауваження журналіста "Обозревателя" про те, що Ющенко зібрався на вибори. "Треба обов'язково йому. Я думаю, якщо він звернеться (до психіатра - прим. Ред.), його тут же госпіталізують, і більше з лікарні не випустять" - заявив депутат.
 

Політику дикого трайбалізму українофобської влади зупинять мільйони справжніх українців, - Голова НСПУ

Віктор БАРАНОВ, Голова Національної Спілки письменників України
Люби Україну — або забирайся геть! 
Трайбалізм або трибалізм (англ. tribalism, від англ. tribe— плем’я) - прояв міжплемінної ворожнечі. Політичний трайбалізм - проникнення в систему державної влади сформованих за родоплемінною ознакою кланових груп, які впливають на державну й регіональну політику. Трайбалізм використовує псевдодемократичні інституції для здобуття певною регіонально-етнічною спільнотою контролю за всім державним механізмом. Трайбалізм  - це курс на сепаратизм, регіоноцентризм, - ВН.
Щойно повернувся зі Стамбула, де довелося побувати на відкритті Х міжнародного конкурсу знавців турецької мови. Враження незабутнє, непередаване! Це справді всесвітній форум представників 135-ти країн, зокрема й України.
 
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні220
mod_vvisit_counterВчора4900
mod_vvisit_counterЦього тижня9645
mod_vvisit_counterМинулого тижня38978
mod_vvisit_counterЦього місяця42537
mod_vvisit_counterМинулого місяця171784
mod_vvisit_counterЗа весь час20141915