Голова “Української Національної Консервативної партії” Олег Соcкін у коментарі для порталу Воля народу спробував дати свою версію, кого мав на увазі Богдан Гаврилишин, коли сказав, що Ющенка оточувала група із чотирьох осіб, які, фактично, направляли його дії.
Олег СОСКІН: “На мою думку, можна було б назвати наступних фігурантів:
Це його брат – Петро Ющенко, така “чорна тінь”, яка завжди знаходилась поряд.
Поза сумнівом – це його дружина Катерина. Я думаю, не обійшлося без неї і без певного впливу відповідних закордонних структур США, які так чи інакше могли бути з нею зв’язані.

Третя особа – це, поза сумнівом, Віра Ульянченко, яку він своєю мамою називав і яку йому теж прислали. Вона і в Сполучених Штатах була (там переховувалась у свій час). Але вона має, поза сумнівом, дуже добрі зв’язки і в інших (радянських) спецорганах.
На четверту позицію із імовірної групи впливу на Ющенка можуть претендувати багато кандидатів. Найвірогідніші з них – це Юрій Єхануров (який за президентства Ющенка був Міністром оборони України та Прем’єр-міністром, і з яким Ющенко ніколи не лаявся і який забезпечував його зв'язок з новою владою) та Петро Порошенко".
   

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити