Богдан ГАВРИЛИШИН – економіст зі світовим ім’ям у розмові з кореспондентом Радіо Свобода Дмитром Шурхалом заявив наступне: "То не отруєння його (Ющенка - ред.) так пошкодило. То те, що відразу довкола нього було четверо друзів – як то була колись четвірка в Китаї, яких були засудили".
– "Банда чотирьох"?
– Банда чотирьох. Не хочу їх згадувати по прізвищах, але я їх назву – банда чотирьох. І вони вирішували, яку інформацію він дістав, з ким він міг зустрічатися чи ні, думаю, – майже й всі інші речі. Тому навіть і ті інтриги, а, може, навіть робити альянс з Януковичем, пам’ятаєте? Одним словом, це була причина.
– Якщо я правильно зрозумів, то причина в тому, що Ющенко підібрав неправильні кадри, коли став Президентом?
– Він взагалі-то їх не підбирав, так мені здається. Ті четверо людей були ближчі до нього ще до того, як він став Президентом. Так що вони залишилися. Так його любили, так його обіймали, так з ним і залишилися…    Детальніше

Коментарі

 

Коментарі  

 
0 #7 Волинь 27.08.2012 16:40
Березовський, коли коментував свої відносини з кандидатом в президенти, Віктором Ющенко в
2004 році, телеканалу ICTV пізніше сказав, Ющенко не є самостійною політичною фігурою, а ним
повністю керує його команда! Як було раніше, так є і сьогодні, він є не більше як шарик на
поводку. Раніше в своєї команди, а сьогодні в регіонів.
Цитувати
 
 
-9 #6 2 М.П. 27.08.2012 07:45
Если у кого-то сердце за язык болит, не будь равнодушным : всегда и всюду общайся исключительно НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ. Забудь о существовании МОВЫ. Служи примером в этом для своих детей, родственников и друзей. Стань инициатором такого движения. Защитим и сохраним РУССКИЙ язык вместе.
Цитувати
 
 
+3 #5 М.П. 26.08.2012 21:32
У ситуації, коли російській мові надано регіонального статусу, вона буде використовувати ся на півдні та сході як державна – ми назавжди втратили надію відродити на цих територіях українську мову. Хто буде прагнути цього, будуть піддаватися утискам та гонінням. За відсутності свідомості пересічних українців, та національного медіа простору, українська мова зникне і по решті територій Держави. За нашої байдужості, таким же чином змінять герб, прапор тощо…
Помер український дух у наших співгромадян. Залишки українського народу в землі по селах ковиряються, та в безгрошів’ї роботу по містах шукають. І нікому до мови діла немає. Дуже хочу помилятися з такої категоричності…
Якщо у когось серце за мову болить, не будь байдужим : завжди та усюди спілкуйся виключно рідною мою. Забудь про існування російської мови. Будь прикладом у цьому для своїх дітей, родичів та друзів. Стань ініціатором такого руху. Захистимо та збережемо українську мову разом.
ПІДТРИМАЙ ініціативу через блог (dzvin.kiev.ua)
Цитувати
 
 
0 #4 М.П. 26.08.2012 21:31
Байдужим та налаштованим вороже: Щоб щось відчути, осмислити та про щось жалкувати, потрібно щось втратити . Втратити близьке та рідне. Я дорожу мовою своїх батьків і тяжко сприймаю, що все більше українців нехтуючи зрікаються її. Помирає українська мова і мені боляче з того. Співгромадяни, які вороже налаштовані до мого звернення - нічого не втратили, вони у спадок отримали суржик чи російську мову. Їхні батьки зреклися рідної, чи у силу історичних обставин забули мову своїх предків…. Звертаюся до свідомих та не байдужих. ЗАБУДЬМО ПРО ІСНУВАННЯ РОСІЙСЬКОЇ. Усюди, громадських місцях, роботі, особливо з дітьми, СПІЛКУЙМОСЯ ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ !!!
ПІДТРИМАЙ коментарем (dzvin.kiev.ua)
Цитувати
 
 
+2 #3 Вася 26.08.2012 21:13
И КТО ЖЕ ЭТИ ЧЕТВЕРО? ПОРОШЕНКО.....БАЛОГА......
Цитувати
 
 
-1 #2 рус 26.08.2012 20:43
розбуй очі старий ! вік прожив а розуму не нажив
Цитувати
 
 
+2 #1 Аум 26.08.2012 19:33
Люба банда!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити