Зупинити його розповсюдження може, насамперед, вакцинація
Припускають, що новий штам "Омікрон" небезпечніший за "Дельту" та інші варіанти COVID-19.
Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що низький рівень охоплення населення вакцинацією і тестуванням є "рецептом" для появи нових варіантів COVID-19 і їхнього поширення. Йдеться і про штам " Омікрон", який виявлено вже у багатьох країнах світу.
|
Зеленський пообіцяв тисячу гривень за щеплення
Її отримають усі, хто зробив дві ін'єкції від ковіду.
Але це будуть не живі гроші, а депозит на спорт, культуру і туризм. В офісі президента кажуть, що таким чином підтримають бізнес, який найбільше постраждав від карантинних обмежень, і намагаються збільшити кількість користувачів додатку "Дія". Чи може це підштовхнути до вакцинації тих, хто досі вагається?
Новий кліп Процишина знятий у стилі тонкого "чорного гумору"
Автор тексту в ролі лікаря веде своєрідний репортаж з моргу біля тіла невакцинованої людини.
"Коли настане час вивчати історію наших днів, для школярів складуть дискографію Процишина", - йдеться в коментарях під відео.
Урядам варто обговорити тему визнання імунітету після COVID-19 рівноцінним вакцинальному – для цілей, пов'язаних із відвідуванням громадських заходів, роботи та поїздок у транспорті
Такий коментар двох каліфорнійських учених опублікував один із найпрестижніших у світі медичних журналів The Lancet Infectious Diseases.
Про це повідомляє видання liga.net.
Як пишуть автори медичного журналу, "кілька досліджень" показали, що ті, хто переніс хворобу, мають низькі показники повторного інфікування,
За 12 листопада у світі виявили 427 522 людини, хворі на коронавірус
Джерело: Worldometers
Деталі: Зокрема в США - 41 107 випадків, у Росії - 39 256, у Британії - 38 351.
Крім того, в Німеччині - 35 276 заражень, в Україні - 23 572. За кількістю хворих Україна четверта в Європі.
Мільйони людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2 від початку пандемії
Захворювання, спричинене вірусом, може вразити легені, а також мозок та пошкодити там кровоносні судини.
Коронавірус SARS-CoV-2 вражає не тільки легені та дихальні шляхи, але й багато органів людського тіла. Дослідницький консорціум, що включає Німецькі центри досліджень легень (DZL), серцево-судинних досліджень (DZHK) та досліджень інфекцій (DZIF), пояснює у дослідженні, нещодавно опублікованому в спеціалізованому журналі Nature Neuroscience , як SARS-CoV-2 ушкоджує дрібні кровоносні судини у мозку.
Лікарка каже, що дедалі частіше спостерігає ситуацію, коли пацієнти без показань "самостійно чи за порадою сімейних лікарів" призначають собі антибіотики і гормони
Лікарка ковідного відділення Київської міської клінічної лікарні №3 Аріана Мохаммад в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода попередила про небезпеку самопризначення антибіотиків і гормонів при коронавірусному захворюванні COVID-19.
Над розробкою української вакцини від COVID-19 працювали 8 науковців Інституту біології клітини НАН України у Львові
На це вони отримали грант — 9 з половиною мільйонів гривень від Національного фонду досліджень.
Зараз вакцина проходить тестування на мишах у польському інституті у Гданську — її перевіряють на імуногенність. Про це Суспільному повідомив керівник інституту біології клітини Андрій Сибірний. Над цією вакциною львівські біологи працювали півтора роки. Основою препарату є білок, який продукують дріжджі.
Учасники акції протесту проти вакцинації громадян від коронавірусу перекривають рух автотранспорту на вулиці Грушевського в Києві, а також на кількох інших центральних вулицях столиці поблизу урядового кварталу.
Участь в акції беруть кілька сотень людей, усі вони – без захисних масок. Протестувальники вимагають скасування карантинних обмежень, зокрема повернення школярів на очне навчання до шкіл, а також виступають проти обов'язкової вакцинації від коронавірусу.
Червоний Київ
У столиці з понеділка майже всюди буде потрібен сертифікат про вакцинацію або ж негативний тест.
То ж їздити громадським транспортом, відвідувати кафе чи спортивні клуби можна буде лише з COVID-документом. За порушення питатимуть з пасажира і штраф становитиме від 17 000 грн.
Про це йшлося у сюжеті випуску ТСН.19:30 за 29 жовтня 2021 року:
|
|