Список об'єднаної опозиції: гроші та особисті зв'язки
Вибори |

Я йшов на з'їзд опозиції зі сподіваннями, що помилки минулого чогось їх навчать. Не можна проводити вибори в 2012 році за канонами 1990-их. Сьогодні інформація поширюється в десятки разів швидше, ніж це було на зорі політичної кар"єри Тимошенко і Турчинова. Це тоді можна було непомітно зробити родича депутатом. Зараз це – неминучий скандал...
Перше. Наприклад, за прохідним округом у Львові опозиція в рамках квоти партії "Фронт змін" висуває молодшого брата екс-віце-прем'єра Іван Васюника.
Друге. Ірина Луценко – дружина Юрія Луценка – отримала 18 номер у списку. Я розумію, що у них родинна драма, але Верховна Рада – це не Палата лордів, тут крісла в спадок не передаються.
Третє. Я не можу зрозуміти, навіщо на прохідну позицію до списку включено Тетяну Донець – екс-дівчину регіонала Василя Горбаля.
Іншого пояснення, крім як гроші та зв'язки, не існує. Детальніше
|
Українці за кордоном |

Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 19
Можновладці в Україні все більше не лише крадуть, а й брешуть. В останні тижні на вулицях міст і містечок країни буйним цвітом ростуть біг-борди (котрі в народі влучно назвали «біг мордами») про значні досягнення Януковича та його поплічників у економічній сфері. Однак, це знову ж таки не більше як брехня. Звернемося до фактів.
Детальніше...
З’їзд об’єднаної опозиції: Українська політична система буде радикально змінена
Політика |

Сьогодні вранці у Києві відбувся XI З’їзд об’єднаної опозиції ВО “Батьківщина». Його відкрив Олександр Турчинов словами:
«Революційні умови, в яких проходить з’їзд (на подвір’ї офісу ВО «Батьківщина», без сидячих місць – ВН), відповідають вимогам часу. Батьківщина в небезпеці! А вона для нас – понад усе!»
На З’їзді були присутні 136 делегатів із 148 і понад 3,5 тисячі запрошених.
До Президії З’їзду увійшли: Ю. Тимошенко, А. Яценюк, В. Кириленко, С. Соболєв, Б. Тарасюк, О. Турчинов та інші.
Статки найбагатшої людини країни Рената Ахметова за 2,5 роки зросли у 8,8 разів
Політика |

Партія регіонів та президент Віктор Янукович не виконують своїх передвиборчих обіцянок. Їхнє "покращення життя вже сьогодні" виявилося покращенням лише для своїх.
Таку думку Gazeta.ua висловив народний депутат від фракції "НУ-НС", лідер Народного Руху України Борис Тарасюк.
"Альтернативи немає, оскільки лише українська влада може захистити національні інтереси та кожного громадянина. Ця влада не українська. Я впевнений, що ми переможемо, оскільки Україна для нас - понад усе", - зазначив політик.
Ющенко втілив усю непослідовність нашої націонал-демократії
Політика |

Шляхетна, на перший погляд, мета, яку декларує «Украинский выбор» Медведчука, насправді витончено підступна
Політика |

«Украинский выбор»: для кого чи для чого?
«Борьба за Украину продолжается и будет все больше и больше рызыгрываться… Выход для Украины – это федерализация. Это русский язык – второй государственный, и это компромис», – саме так спрогнозував майбутні стосунки між Києвом і Москвою скандально відомий Костянтин Затулін у березні 2007 року.
Відтоді до основних складових проекту поглинання України, розробленого на Луб’янці і в Кремлі додалися наміри такого собі громадського руху (так званого «Украинского выбора») федералізувати Україну. І не тільки. Йдеться про нагально ініційований (Владіміром Путіним?) політичний проект
28 липня - День святого князя Володимира - творця великої Руської держави зі столицею в Києві
Гаряча тема |

Реалізація ідеї народовладдя в Україні наштовхується на відкрите й цинічне спотворення волевиявлення виборців
Вибори |

Прелюдія до виборів: щира благодійність чи відвертий кримінал?
Згідно з Конституцією України, носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в державі визнається народ, який через періодичні та вільні вибори наділяє частиною своєї влади державні органи і органи місцевого самоврядування, котрі, відповідно, зобов’язані діяти від імені, а найголовніше — в інтересах народу. Це теоретично. Однак саме рівень збігу конституційної теорії з реальною практикою є основним критерієм визначення рівня демократичності та правового характеру держави. Проте на практиці реалізація ідеї народовладдя в Україні наштовхується на істотні проблеми, оскільки влада дедалі частіше сприймає народ не як джерело своєї легітимації, а як об’єкт, волею якого можна успішно маніпулювати задля свого самозбереження та самовідтворення під час різноманітних виборів.