Право народу на повстання проти знищення держави є його природнім правом, - Андрій Окара
Громадянське суспільство |

Фундаментальною основою філософії права є уявлення про природнє право – про ідеальні норми, що не залежать од людського фактору і витікають з природи самої людини.
В певних ситуаціях природнє право передбачає, що правовою поведінкою є недотримання чинного (позитивного) законодавства. Тобто в певних ситуаціях не коритися діючим правовим нормам і державним інституціям є не лише моральним обов'язком громадянина, а й правовою формою поведінки.
Право народу на повстання проти царя-узурпатора, право народу на бунт чи революцію – саме з арсеналу природнього права.
|
Політика |
Так, 5 серпня в Інтернет-мережі жваво обговорювався черговий із згаданих сюжетів, а саме про Швейцарію - країну з чотирма офіційними мовами.
Судячи з наданої інформації, швейцарці називають себе найщасливішими в мовному питанні європейцями і їхнє вирішення мовної проблеми (ще 1848 році) є майже взірцевим.
Голова «Української Національної Ради» Юрій ПАЛЬЧУКОВСЬКИЙ (на фото) у своєму коментарі для ВОЛІ НАРОДУ висловив свою позицію з цього питання:
“Цей і подібні сюжети на мовну тему є відверто маніпулятивними. Адже Швейцарія – це країна мігрантів.
Комуністи 20 років розкрадали Україну, а тепер кричать: тримайте злодія!
Політика |

"Заможні" бандити
Страну обокрали,
При наших дедах
За такое сажали!
Із передвиборчої творчості Компартії України, 2012 рік
Контролююча значну частину фінансово-економічного блоку в уряді Азарова, давно перетворена на закритий клуб мільйонерів Комуністична партія знову не ризикнула говорити про пакети конкретних соціальних реформ. Уже хто-хто, але комуністи повинні були першими розпочати розгорнуті дискусії про персоніфіковані пенсійні рахунки, медичне страхування і т.д. і т.п. Не сталося. Замість свіжої програми розвитку «червоні» заряджають електорат одним єдиним інформаційним повідомленням про небачену силу (!) панацеї під назвою «Податок на розкіш».
Про що співають президенти
Політика |

Політична картина США нагадує українські реалії. Україна, за даними вищезгаданого дослідження, серед лідерів-постачальників коштів у офшорні банки. За роки незалежності багатії вивезли з України 167 мільярдів доларів.
Тим часом, з екранів телевізорів політики грають на фортепіано «Мурку», віртуозять між ногами на скрипці, знімають про себе фільми, а Президент, щоб бути кращим напевне, до співу додав ще й танці. Та було б нічого, якби заспівав патріотичної, як це роблять його західні колеги.
Чиновники так загрались у вибори, що забули: політика – це не шоу-бізнес. Для керування країною потрібен дипломат, оратор, мислячий лідер та врешті добрий менеджер. А музичні таланти демонструють зовсім на іншій сцені. Детальніше
Президент став на захист української мови?
Політика |

Державна програма розвитку української мови має сприяти поліпшенню реалізації державної мовної політики. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками наукової та творчої інтелігенції, яка відбулася у Криму.
«Прийшов час, коли ми повинні прийняти програму розвитку української мови - вона зніме багато питань, які сьогодні існують у суспільстві», - наголосив Глава держави.
Мільярдери в рясах
Релігія |

У 1990-і роки нинішній глава РПЦ, а тоді голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату (ВЗЦЗ МП) митрополит Смоленський і Калінінградський Кирило «завоював становище і сколотив статки», що дозволили йому «в кінці кінців зайняти патріарший престол». До вступу на цей престол особистий статок Кирила оцінювалося деякими експертами в 4 млрд доларів.
Одним із джерел отримання доходів став «сигаретний бізнес». У 1993 році за участю Московської патріархії виникла фінансово-торгова група «Ніка», віце-президентом якої став протоієрей Володимир Верига - комерційний директор ВЗЦЗ МП, яким керував митрополит Кирило.
Скажемо зрадникам і українофобам НІ на виборах, - УККА
Українці за кордоном |

Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 20
Ми мало в це вірили. Однак, десь у глибині таки жевріла надія, що людське візьме гору, що має щось у душі святе цей чоловік. А саме - голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Сподівань з огляду на українські політичні реалії було мало, однак, ми все одно, як то мовиться, без надії сподівалися.
6 серпня вшановують київських князів Бориса і Гліба - перших святих, канонізованих церквою
Релігія |

Вони є визнані як чудотворці й молільники перед Богом «за землю Руську», «за нові люде християнські».
Це є істотним, що невдовзі по їхній загибелі, ще до офіційної канонізації, вшанування Бориса та Гліба поширилось серед усіх верств народу. До їхньої могили в містечку Вишгороді, неподалік Києва, йшли на поклоніння ті, хто бажав зцілення та чуда.