Дуже часто людина, вирушивши в ліжко для відпочинку, продовжує в думках прокручувати події попереднього дня.
І буває, що денні турботи, невирішені проблеми і стресові ситуації заважають заснути.
Не виспавшись нормально, людина швидше втомлюється на роботі і гірше виконує свої завдання. Це відбивається на зовнішності і на загальному стані здоров'я. Очевидно, що перед сном необхідно розслабитися і забути про проблеми.
Вчені мають кілька корисних порад як це зробити.
Ви вже знаєте, що хороша їжа - це камінь здорового життя.
А здорове життя, як правило, - це довге життя.
Найголовніший чинник, який визначає те, наскільки довго людина проживе, - це не гени, а спосіб життя.
Дослідники виявили, що довгожителі вирізняються своїми особливостями в харчуванні, вправах, способах боротьби із стресом.
Ось 10 простих та доступних правил, дотримуючись яких можна прожити довге життя.
Людям, які сидять на дієті, боязко з'їсти навіть яблучко: а раптом відкладеться на талії новим жирком?
Однак деякі продукти не тільки абсолютно безпечні в цьому відношенні, але навіть корисні, оскільки сприяють схудненню.
Ви не очікували від них такого ефекту, але він є.
Три суперпродукта допоможуть досягти ідеальної фігури без виснажливого голоду.
Запорукою продуктивного робочого дня і хорошого настрою є міцний нічний сон.
Напевно ви могли помітити, що після безсоння наступного дня робота не складається, настрій на нулі, та й все якось з рук валиться.
Спровокувати безсоння і інші проблеми зі сном може і неправильне харчування.
Напевно ви знаєте, що всі дієтологи не рекомендують їсти за кілька годин до сну, оскільки така звичка призводить до набору зайвої ваги.
Деякі люди вважають, що найщасливіший період в житті - дитинство, безтурботний і веселий час, в який хочеться повертатися знову і знову. Деякі надають перевагу зрілому віку, самостійному життю, адже тоді можна відчути себе по-справжньому вільним, відчути всю красу життя, зважуючись на божевільні вчінки. Так само і кожен етап має свої недоліки. То чи існує вік, коли відчуваєш себе абсолютно щасливим?
Психологи з Центру економічних досліджень при Лондонській школі економіки стверджують, що так: вони назвали цифру, яку справді можна назвати "золотою серединою".
Якщо людина постійно переймається станом свого здоров’я, але до спеціаліста не звертається, а вишукує необхідну інформацію в Інтернеті - такий стан психіатри називають “кіберхондрією”. Стати кіберхондриком може кожен. Інтернет “підживлює” страхи: біль у животі — симптом пухлини в шлунку, поколювання пальців - ознака розсіяного склерозу, головний біль сигналізує про рак мозку... Людина постійно перебуває на межі нервового зриву, тож з часом вигадані хвороби трансформуються у реальні.
Запиваючи сніданок апельсиновим соком, людина подовжує молодість організму, проводить профілактику ожиріння і ряду інших неприємних захворювань, заявили американські вчені.
Як зазначається у статті, опублікованій в American Journal of Clinical Nutrition, ендокринологи з Університету Баффало провели експеримент за участю 30 осіб у віці 20-40 років.
Всі добровольці отримали однакові сніданки (сендвіч з ковбасою, омлет і картопля), при цьому одна група запивала їжу солодкою водою, друга - звичайною водою, третя - апельсиновим соком.
Вчені склали список правил, що подовжують життя на кілька десятиліть.
Відомий англійський психолог Луїза Аткінсон, спираючись на свій багаторічний досвід і останні медичні дослідження, склала перелік з кількох досить простих правил, дотримання яких може не тільки надати істотної користі здоров'ю, а й значно подовжити життя будь-якій людині.
Молоко корисне для всіх - і дорослих, і дітей. Кальцій, що міститься в молоці, зміцнює кістки.
Багато хто вважає, що при регулярному вживанні молока можна набрати у вазі. Тим часом, британські фахівці довели, що молоко, навпаки, допомагає худнути.
Проведене в Британії дослідження свідчить про те, що склянка молока, яка випивається зранку, сприяє зниженню ваги.
Однак не кожне молоко допомагає скинути вагу. Який же саме напій так ефективно впливає на здоров'я?
Маса руйнівних обставин здатна старити організм людини. До подібних руйнуючим моментів можна віднести вплив зовнішнього і внутрішнього середовища.
Мова йде про кисневе голодування тканин, вплив вільних радикалів радіації, про забруднення внутрішнього і зовнішнього походження, порушення обміну речовин, зважаючи на малорухливий спосіб життя, помилки у харчуванні, надлишкову масу тіла, стреси.
Експерти переконані: щоб прожити довше, людині потрібно захистити себе від руйнівного впливу та підвищити ступінь опору організму до негативних обставин.
|
|