Найкрасивішою "мадам" світу стала одеситка Олена Шуба
В Одесі здавна прийнято величати заміжніх жінок словом "мадам". А тепер його знають і в багатьох країнах світу. Все це дякуючи 29-річній одеситці Олені Шубі, яка  представляла Україну на конкурсі краси серед заміжніх жінок "Mrs Top of the World 2013" у Латвії, де вона завоювала перше місце й корону переможниці. Друге місце зайняла представниця Уганди Кіотунгіра Гледіс, третє — красуня зі Словаччини Ольга Савельєва. Призу глядацьких симпатій удостоєна американка Крістен Веардон.

У конкурсі, який відбувся у Юрмалі, брали участь 19 дам із 18 країн віком від 26 до 46 років. Під час підготовчого періоду конкурсантки брали участь у благодійних акціях, різних показах і розважальних заходах, були на офіційних прийомах у мера Юрмали і президента Латвії.

Наша Олена Шуба, яку одесити у 1999 році удостоїли титулу «Міс Одеса», підкорила журі не лише своєю красою, але й ерудицією, стриманістю та талантом. Вона закінчила Одеський національний університет імені Мечникова й Одеську національну юридичну академію, працювала в Приморському районному суді Одеси. Під час конкурсу навечорі національних костюмів Олена під дружні оплески присутніх виконала пісню Володимира Івасюка «Червона Рута».

До речі, вже не вперше одеситки завойовують звання найкрасивішої у світі. У 2013 році  Ганна Щапова перемогла у конкурсі «Міс Глобал», який відбувся в американському місті  Палм-Спрінгс.    


Сергій Горицвіт, незалежний журналіст,
для "Волі народу"

На світлинах: Олена Шуба перед виконанням пісні «Червона рута», коронована переможниця

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити