Міністр культури В'ячеслав Кириленко провів засідання Міжвідомчої робочої групи для опрацювання питань щодо утворення Українського інституту (Інституту Тараса Шевченка), який займатиметься просуванням бренду Української держави за кордоном. Про це повідомляє прес-служба Мінкульту.
"У нараді взяли участь представники Міністерства інформаційної політики, Міністерства культури, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства закордонних справ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства молоді та спорту, міністерства освіти і науки, Українського центру культурних досліджень та Держкомтелерадіо", - йдеться у повідомленні.

Під час засідання було обговорено пропозиції Міжвідомчої робочої групи щодо утворення Українського інституту та розглянуто напрацювання щодо його можливої організаційно-правової форми.

Метою створення Інституту Тараса Шевченка є напрацювання ефективної інституціональної бази для ведення культурної дипломатії та формування привабливого бренду України у світі.

Інф.: day.kiev.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити