Як зазначив Смірнов, підрив дамби на Каховській ГЕС дійсно можливий, бо по той бік з нами воюють «мавпи з гранатами». Ти не можеш знати, чого від них чекати. Є логічні речі, які кажуть, що це неможливо, але окупантів це може не зупинити.
«В окупантів на Херсонщині одразу ж можуть виникнути проблеми. Так само будуть проблеми з Кримським каналом», – зауважив радник міністра внутрішніх справ України.

У відомстві зазначають, що для того, щоб розуміти, чи підірвуть росіяни дамбу, чи ні, слід усвідомити їхню мотивацію. Є 2 моменти, на яких вона базується:


    Це достатньо сильна агонія, бо вони дійсно в жахливому стані й не знають, як інакше зупинити просування ЗСУ.

    Наступний етап підняття ставок. Вони постійно шукають моменти, де вони можуть зіграти.

«До цього була ЗАЕС, зараз ми говоримо про дамбу, потім вони знову будуть щось нове шукати», – наголосив Смірнов.

Згідно з його словами, слід також зрозуміти й мету, яку переслідують росіяни. По-перше, це пояснення внутрішній пропаганді і населенню своєї мобілізації тощо.

По-друге, також залякування Західних партнерів і нашої влади, щоб посадити за стіл перемовин.

«Цього не буде. Уже навіть на офіційному рівні є указ», – підкреслив радник міністра Монастирського.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підтвердив, що окупанти замінували дамбу та агрегати Каховської ГЕС – це один із найбільших енергооб'єктів України. Згодом стало відомо, що війська рф замінували Каховську ГЕС ще у квітні.

За інформацією Інституту вивчення війни, росіяни можуть використати удар по Каховській ГЕС, щоб прикрити свій відступ з-під Херсона.

18 жовтня командувач російських військ в Україні Сергій Суровікін заявив про «непросту ситуацію під Херсоном» та про можливе «ухвалення непростих рішень».

Інф: https://www.slovoidilo.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити