Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 23

Небезпека продажності свого голосу
   Передвиборчі змагання щойно почалися, проте процес купівлі наших з Вами голосів уже довгий час триває. І порівняно з минулими виборами ошуканці від політики  не знайшли нічого ліпшого. Популярні ті ж самі продовольчі пачки з гречкою, ковбасою та олією, куди горе-кандидати до Верховної Ради вкладають примітивні календарики часто-густо з не менш примітивними фізіономіями мрійників про депутатський мандат. Ще огидніше виглядає справа, коли роботодавець вимагає від своїх робітників голосувати за представників партії влади. Якщо ні – то шлях за ворота. Навіть учбові заклади стали останнім часом полем для збирання електорального врожаю. В середніх школах, щоправда, через підставних осіб роздають батькам по 50, а дітям по 20 гривень у разі, коли вони віддадуть свій голос за того чи іншого представника Партії регіонів. На загал, нам виглядає не великий гріх взяти, можливо, ту ж гречку або шмат ковбаси. Бо, фактично, ми забираємо своє. Сьогоднішня влада обікрала і ошукала кожного з нас ледь не до останньої нитки. Отож, і ковбаса, і гречка й ті жалюгідні 50 гривень - так само наші. Але борони Боже наодинці в кабінці для голосування "віддячити" злодіям від влади за сухарика своїм голосом. Ото вже буде правдиве приниження та безглуздя для кожного з нас. Уявіть собі лише, наскільки вони вважають нас за дурників, коли вважають що за пару кілограм ковбаси можуть примусити нас біле назвати чорним, а гірке - солодким. Дорогі співвітчизники, цивілізований світ здивований наскільки наш народ з упертістю п’яного роками голосує проти власних інтересів.
  Воно й справді у великій мірі так. Стільки вже знущань кожен з нас у різний спосіб зазнав у ці роки від Партії регіонів та їх політичних лакеїв комуністів, що голосувати за них може, даруйте, хіба – що дурний. І не вірте купленим політтехнологам та різного роду центрам громадської думки, які голосять про безвихідність ситуації: влада оволоділа країною, тримає всіх за морду, коротше - немає надії на будь-яку перемогу. Це часто-густо - проплачена  вода на млин влади, тому треба навчитися, як розрізняти брехню від правди.
  Оптимісти кажуть, що ніщо не існує у світі, чого не можна осягнути, коли людина вірить і дуже бажає цього. Оратор Ціцерон, у дитинстві був дуже загикуватий. Однак у молоді роки вперто позбавлявся цього ганжу за допомогою камінців у роті, тренуючи свою артикуляцію до правильної вимови. І увійшов у всесвітню історію як неперевершений спікер. Наш народ так само повинен подбати про своє психічне та фізичне самопочуття. Зараз є найліпша нагода,  виправити зроблену чималою кількістю людності помилку в минулому. А для того слід вірити, позбутись страху та байдужості і спільними силами заявити голосно і рішучо у виборчому процесі: Україна це наша Батьківщина, наша мова, наша віра і наша незалежність, ніхто не має права диктувати, як нам жити. Тому всі, Берім бюлетень до рук, щоб не брати зброї.
Читайте і передайте іншим.

Наша почтова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити