Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 19

Можновладці в Україні все більше не лише крадуть, а й брешуть. В останні тижні на вулицях міст і містечок країни буйним цвітом ростуть біг-борди (котрі в народі влучно назвали «біг мордами») про значні досягнення Януковича та його поплічників у економічній сфері. Однак, це знову ж таки не більше як брехня. Звернемося до фактів.
Як повідомляє Держстат, в Україні спад промислового виробництва в червні 2012 року, порівняно з червнем 2011 року, становив 1,4%. За даними Держстату, спад виробництва зафіксований у більшості галузей. Одна з провідних експортних галузей, металургія, за підсумками січня-травня 2012 року продемонструвала відчутне скорочення виробництва.

Так, виробництво сталі скоротилось на 4,4%, а прокату на 7,7%. Найбільше зниження обсягів промвиробництва зафіксовано у виробництві коксу, продуктів нафтопереробки — на 33,8%, а також у легкій промисловості — на 10,9%. Машинобудування в червні поточного року, порівняно з червнем 2011 року, показало зниження обсягів виробництва на 8,9% проти травня 2012 року — 3,2%. І за таких умов  прем’єр Микола  Азаров нарахував приріст ВВП за перше півріччя на 2,5%. А ще він нахабно приховує, що виконання бюджету  фактично так само зірвано. Адже в бюджеті-2012 розраховано зростання ВВП на 3,9% за рік. За цими, для багатьох абстрактними цифрами і фактами –  подальше зубожіння пересічних українців. Наведенні відсотки для будь-якого спеціаліста – красномовне свідчення того, що кістлява рука бідності ще більше стискає горло наших звичайних співгромадян. А це, в свою чергу –  яскраве свідчення того, що ця влада – банкрут. І банкрут не лише в економічній сфері, а й в усіх ділянках життя держави: політичній, гуманітарній, соціальній.

Що кожен з нас може зробити, аби ця наруга не продовжувалася над нами далі? Що ми можемо протиставити фактично злочинцям при владі в обороні своїх прав? Відповідь проста та очевидна. Неодмінно прийти на вибори до Верховної Ради України та проголосувати проти брехні, злодійства, корупції і нищення України. Зневіра у те, що нічого не змінити – гірше від іржі. Це така сама брехня, котру вигідно розповсюджувати Партії рабовласників, як нині прийнято називати трудовому люду, провладну Партію регіонів. Так, вони будуть фальшувати результати виборів. Але це легко і просто зробити, якщо нас прийде мало до виборчих дільниць. Сфальшувати справді народний вияв не просто і не так легко наважитися. Вони будуть намагатися красти наші голоси. Знову ж таки, легше поцупити непомітно 3 чи 4 відсотки. А ось вже тридцять чи сорок не вкрадеш!

Будьмо відповідальними за свою власну долю та долю своїх дітей. Ця влада – повний банкрут. Цьогорічна осінь – час коли слід міняти владу-банкрута! ˮТому беріть до  рук бюлетень, щоб не брати зброюˮ.

З усіх питань звертайтесь на нашу почтову скриньку:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду      

Попередні листи - в розділі "Українці за кордоном"

ПП 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити