Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 20

 Ми мало в це вірили. Однак, десь у глибині таки жевріла надія, що людське візьме гору, що має щось у душі святе цей чоловік. А саме - голова Верховної Ради України Володимир Литвин. Сподівань з огляду на українські політичні реалії було мало, однак, ми все одно, як то мовиться, без надії сподівалися.  Сподівалися на те, що попри усю брутальність нинішніх реалій, Володимир Литвин таки не підпиши злочинний і руйнівний для нашого слова «Закон про засади державної мовної політики». Про його антиконституційність та фактичне накидання і без того панівної у багатьох регіонах російської мови вже мовлено стільки, що не варто витрачати, як то кажуть, куме, сили. Ми просто намагалися вірити в те, що людина, яка за фахом є істориком, набагато більше від інших розуміє, наскільки руйнівним буде для слова, яким він говорив ще  малюком  до тата з мамою, так звана законодавча ініціатива катів нашої культури й мови.

Ми певні розуму і хто знає, можливо, навіть через це стався отой литвинівський емоційний вибух: заява про відставку, декларація про те, що він ніколи не підпише цей антиукраїнський документ. Однак, потім були перемовини, торги, можливо, навіть натяки з боку донецьких бандитів при владі про те, що аварії трапляються і з машинами високих посадовців. Але справжній політик - це, найперше, мужня людина. І якщо Литвина залякали, то це аж ніяк його не виправдовує. І ще більш гидко, коли тривіально в черговий раз купили. За місце у наступній Верховній Раді, за газпромівський шмат гнилої ковбаси. Нині якось ніяково читати Інтернет про український політикум – немов стоїш біля тераріуму з гадами: і огидно, і цікаво. Напевно, коли б В. Литвин і не підписав би цей закон, то навряд чи не зупинив би беззаконня і українофобію, котрі нині стали, страшно про те говорити, державною політикою в країні під назвою Україна. Бо дуже вже себе нахабно поводять колишні рекетири і кишенькові злодії, котрі нині при владі. Однак, може бути ще гірше. І трапиться це вже не через таких запроданців і боягузів як Литвин, а через нашу байдужість і апатію. Прикро вести мову про такі прогнози. Однак, чимало  політичних аналітиків сьогодні передбачають, що Партія регіонів та їх поплічники прагнуть використати наступні вибори до Верховної Ради для остаточного поневолення народу і країни. Їх мета - набрати 300 голосів і, змінивши Конституцію, чинити над цим народом наругу яку лише забажають. Остаточно вбити українське слово оголосивши і без того агресивну пануючу російську другою державною – не буде жодних проблем.

Та хіба лише це?! Вони взагалі можуть і незалежність нашу оголосити таким собі тимчасовим явищем. Путін і Кирило завжди прийдуть на підтримку. А для тих, кого подібні речі хвилюють мало і для яких «гдє хлєб, там і Родіна», хочемо наголосити: ковбаси через русофільство Партії регіонів не стане більше. Світовий досвід свідчить одне – де людські права попирають, харчів мало і вони в дефіциті. А у Росії проста людина ніколи не поважалася і не шанувалася. Цього не бачить лише сліпий. І вони хочуть робити тут Росію. А мовний закон - це  лише один з найбільш емоційних виявів такої політики.

Будемо мати людську гідність і не дозволимо далі ганьбити себе , свій народ, свою країну! Тож єднаймось для перемоги і пам’ятаймо клич, ˮВізьми до рук Бюлетень, щоб не брати зброюˮ.
З дружнім привітом
РОДУ-УККА

Прочитай і передай іншим! 

Наша почтова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити