Продовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
 Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:

Лист 28
 ЗНЕВІРА, БАЙДУЖІСТЬ ТА СТРАХ - НАЙБІЛЬШІ ВОРОГИ ПЕРЕМОГИ!
Господь дав кожній живій  істоті  велику  силу в боротьбі за самозбереження. Життя ціни немає, але позбавлення  прав людини та переслідування  можуть бути гіршими  від смерті.  Однак кожне Боже створіння має свій засіб самозбереження. Пригадаймо історію про те, як на смерть переляканий хижаками зайчик прибіг до озера втопитися. А коли він наблизився до води, перелякані від його бігу жаби всі стрибнули у воду.
- Ні, топитися не буду! Адже мене ще хтось боїться, - вирішив тоді окрилений вухань.

Отож, для оптимізму навіть у боязкого зайця завжди є привід. А такі людські риси як зневіра, байдужість  та  страх найбільш руйнівні для кожної людини...  Нинішня партія влади підступно використовує і нахабно посилює ці людські слабкості перед виборами. Чому? Бо вона свідома своїх злочинних надбань, має більший страх перед народом, ніж той, що вона розсіює. Вони знають: якщо опозиція переможе, то в колісніченків, ківалових  та їх  подібних лишається невеликий вибір: або просити політичного притулку  в "царя"  Путіна або стати перед всегромадським судом та тюрмою, але зі стінами.

Непохитне бажання породжує непобориму силу. В запіллю німецького фронту в Другій світовій війні англійці не зуміли знищити великі запаси зброї і пального на ворожій території. Американський старшина просив звільнити два дисятки мужчин зі смертними вироками. По вишколі він сказав їм: якщо ми виконаємо доручену акцію, вам дарується життя. Вони з втратою двох людей побороли неуявні труднощі, знищили німецькі збройні запаси, одеражи волю і більшість з них залишились вояками до кінця війни. Це вчить нас, що неосяжне можна осягнути, коли є бажання і мета.

Сирійці, щоб позбутися деспотичного уряду, за півтора року втратили біля 20 тисяч невинних жертв і не складають зброї. Нашому народові не загрожує  кровопролиття, тільки брак мужності, зрозуміння власної долі та почуття національного обов'язку віддати свій голос у виборчому процесі за тих осіб, які захищають інтереси українського народу. Визначний вітчизняний науковець Ващенко був переконаний, що з усіх народів наш є набільше гордий, чесний і патріотичний, а українська жінка є найгарніша і найпораднійша у світі. Ой, як він помилився, бо хотілося б тепер запитати його, де є та чесність патріотичність, гордість бути українцем. Адже є продажники, зрадники, тушки, хабарники, які цураються рідної мови та за срібняки і незалежність продали б.

Не час нам скулити за дверима й чекати, щоб Європа чи Америка позамітала нашу хату, бо вони були продажні й тепер мовчатимуть за оливу. Нашу хату самим треба замести: такої нагоди, як буде в жовтні, більше не буде. Тому щиро запитаймо себе: що ми зробили, щоб Україна була українською?! Тож не прогаймо наступної нагоди! Візьмімо до рук бюлетень, щоб не брати зброї, яка також є в чужих руках.

Слава Україні! Героям Слава!

Читайте і передайте другим. Наша поштова скринька:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Усі листи - в розділі "Українці за кордоном"
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити