altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:

Лист 17
ПОДБАЙМО ПРО ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ І КОЖНОГО З НАС, А НЕ «КОХАНОК» І «ОХОРОНЦІВ»
Нині в Україні активно аналізуються можливі перебіги наступних виборів до Верховної Ради України. Вже відомо, що на парламентських перегонах буде висунуто близько 5000 кандидатів-мажоритарників і 15-20 партій у багатомандатному окрузі. Такий розклад виборчого процесу найперше влаштовує партію влади.

Адже закриті партійні списки дозволять просувати до парламенту «коханок» та «охоронців» донецького клану та нинішніх можновладців, які найменше дбають про державотворення та інтереси українського народу.  Так Янукович і його оточення діяло на попередніх парламентських виборах, так буде чинити і нині. По мажоритарних округах «Партія рабовласників» постарається виставити більш-менш самодостатні особистості, котрі попри все найбільше будуть так само розраховувати на апробований вже не перший раз передвиборчий аргумент: гречку та олію. Вочевидь, у всякий спосіб буде чинитися тиск на суперників – мажоритарників із опозиційних сил. Не виключається, що когось із них звинуватять у скороченні світового дня восени порівняно з літнім часом, а декому висунуть претензії щодо зменшення озону в атмосфері Землі. Здоровий глузд та дотримання закону у ПР річ дуже умовна та мінлива, як уподобання найдешевшої повії. Що ми можемо протиставити такому свавіллю та беззаконню бандитів при владі. Найперше згуртованість та громадянську відповідальність. І вже нині кожному з нас зрозуміло: віддавати свій голос за «Партію рабовласників» значить голосувати за бандитів та їх «коханок» і «охоронців». Невже народ України не заслуговує на справді відповідальних та сумлінних обранців?! Питання звучить риторично. А тому, дорогий друже, віддай свій голос за свій же інтерес, за нашу дорогу Вітчизну, зрештою, за краще майбутнє своїх дітей та онуків. Партія регіонів та її поплічники комуністи вже наочно продемонстрували, що окрім визиску з народу та нищення всього українського ніщо інше їх не цікавить.
Поки-що у виборчому процесі через літню спеку та відпускну пору настало затишшя. Лише головні можливі учасники виборчої кампанії ведуть кулуарні домовленості про підтримку владою. Тому, за рідкісним винятком, "в електоральному полі" ніхто не працює. Однак, вже з 30 –го липня мають розпочатися гарячі виборчі перегони. І кожен з нас має бути готовий до їх перебігу. Аби віддати свій голос справді за кращу долю Українги і своєї родини, а не за «коханок» і «охоронців» злочинної влади. Тому пам'ятайте, що "треба взяти до рук бюлетень, щоб не брати зброюˮ.

Читайте і передайте далі!

Наша поштова скринька Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Читайте нас онлайн 4Google+ ТА ВКонтакті

Попередні листи - в розділі "Українці за кордоном"


 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити