Англієць пообіцяв нокаутувати нашого легендарного чемпіона в першому раунді
Сьогодні телеканал "Інтер" транслюватиме інтригуючий боксерський поєдинок із Esprit Arena в Дюссельдорфі, де Володимир Кличко проведе черговий захист своїх чемпіонських титулів проти британця Тайсона Ф'юрі. Англієць пообіцяв, що нокаутує нашого легендарного чемпіона в першому раунді - за 2 хвилини 45 секунд.

Підтримати непереможного Ф'юрі у Дюссельдорф прилетять більше 5000 англійських фанів. На професійному рингу Тайсон Ф'юрі провів 24 бої, всі виграв, у 18 відсвяткував перемогу нокаутом. Його рінгнейм - Циганський барон. Британцеві 27 років, він на 12 років молодший за Володимира.
Претендент перевершує чемпіона у рості на 8 см (у Тайсона Ф'юрі 208 см, у Кличка - 198 см), у розмаху рук (216 см проти 206 см в українця) і незрівнянно більше - у красномовстві. Днями Тайсон Ф'юрі заявив, що збирається побити не тільки Володимира, але і його старшого брата Віталія, який востаннє виходив у ринг у вересні 2012 року.

"Я поб'ю їх обох, - самовпевнено заявив Тайсон Ф'юрі. - Коли я розплющу Володимира, Віталій може повернутися з пенсії для бою зі мною. Тому хто знає, куди ця подорож мене приведе? Але спочатку це Дюссельдорф і Володимир Кличко - він відправиться "спати". Я збираюся стерти його в порошок, тому що він ментально слабкий. У нього здають нерви ще під час розкрутки бою, а чим ближче до дати поєдинку, тим сильніше це проявлятиметься".

"Я з великою повагою ставлюся до боксерського таланту Тайсона Ф'юрі, - у свою чергу, зазначив Володимир Кличко. - Він не знає гіркоти поразок, і він дуже амбітний. Але іноді він говорить такі речі, про які потім, можливо, пошкодує. У якомусь сенсі це буде терапія. У нього вочевидь відкрутились кілька шурупів у голові. Треба повернути їх на місце і як слід затягнути. Цей бій стане хорошим досвідом для Тайсона Ф'юрі - такий урок йому необхідний. Я обіцяв зробити те ж саме з Девідом Хеєм - провести терапію і зробити його кращою людиною. І я реально пишаюся роботою, яку я проробив із ним, він став кращим. Такий самий урок мені варто надати Тайсону Ф'юрі. Не сумніваюся, що мені доведеться попотіти на рингу, і цей бій точно не стане для мене легкою прогулянкою. Але я готовий до цього виклику".

Інф.: inter.ua

Коментарі