У серпні 2012 року в Україні зафіксовано рекордне зростання рівня патріотизму. 82% українців вважають себе патріотами України.
За останніх півроку кількість українців, які вважають себе патріотами своєї країни, зросла з 73 до 82%. Про це свідчать результати останнього дослідження Соціологічної групи «Рейтинг». Слід зазначити, що найбільш відчутне зростання почуття патріотизму фіксується на сході країни, Донбасі, а також на Заході і Півночі. На Півдні - навпаки фіксуються зворотні тенденції.

У порівнянні з показниками дворічної давнини, кількість опитаних, які вважають себе патріотами своєї країни, зросла з 77 до 82%, а в порівнянні з даними піврічної давності - зростання ще більше - з 73 до 82%.
Відзначимо, що 40% опитаних однозначно характеризують себе як патріотів своєї країни, ще 42% - скоріше так, ніж ні. Лише 10% опитаних не вважають себе патріотами. Ще 8% - не змогли визначитися.
Соціологи акцентують на тому, що зростання патріотизму особливо відзначається в регіонах, де проходили матчі Євро-2012, відповідно можемо припустити, що зростання може бути пов'язаний більшою мірою саме з цією подією.

Українці, в першу чергу, вважають предметом гордості за свою країну, свій народ, місце, де народилися і виросли (34%), землю, територію, на якій живуть (29%), національні пісні, свята, звичаї (27%).
Предметом гордості також вважають рідну природу (26%), минуле країни і її історію (25%), українську працьовитість, уміння господарювати (25%), великих людей своєї національності (24%).
Також викликають гордість за свою країну душевні якості свого народу, держава, в якій живуть, мова свого народу.


Інф.: ukrnews24.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити