Олег СОСКІН, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління прокоментував процес формування більшості у Верховній Раді та заяву новообраного депутата Давида Жванії про те, що він має намір співпрацювати з Партією регіонів. Про це повідомила прес-служба УНКП.
"Ситуація навколо формування Верховної Ради Сьомого скликання поступово заходить в глухий кут. Під час останнього візиту 21 листопада Азарова до Москви ми стали свідками його підлабузництва перед Медвєдєвим, його висловлювань про те, що влада, яка буде сформована в Україні, прийме рішення увійти до Митного союзу і віддасть Україну на поталу Москви
, і така його думка є антинаціональною та антидержавною, вона ще раз свідчить, що Азаров – це відкритий агент кадебістського Кремля в Україні. Він, власне, був сюди завезений у 1984 році з Тульської області Росії.
 
Зрозуміло, що всі, хто сповідує українську національну ідею і хоче жити в українській державі, ніколи не погодяться на вступ України до Митного союзу. Зрозуміло, що Янукович і Партія регіонів разом комуністами здали Україну, і вони готові повторити долю Білорусії на чолі з Лукашенком. Режим Януковича зараз готується до вступу в Митний союз, це має відбутися після того, як завдяки методам фальшування і терору, буде сформована так звана більшість, яка підтримуватиме сім’ю Януковича і Партію регіонів.
 
Величезна ставка тут робиться на мажоритарників. Саме вони будуть тим резервом тушок, які повинні забезпечити більшість сім’ї Януковича і зраду українських національних інтересів. На жаль, ми бачимо, що процес зради вже розпочався і з’явився перший зрадник Давид Жванія, хоча в його передвиборчій програмі не йдеться про те, що він приєднається до Партії регіонів. Символічно, що це якраз інородець, людина, яка заради грошей, заради служінню золотому тільцю, мамоні, готова продати Україну. Це ще одне підтвердження того, що таких «жваній» не можна допускати до вищих органів української влади.
 
Фактично, це людина, яка поводить себе як перевертень. І зараз на його прикладі всі українські патріоти повинні показати, що українці роблять з такими перевертнями, з тими, хто зраджує Україну і стає на службу режиму бандократії.
 
Українська Національна Консервативна партія звертається до всіх українських державників, патріотів, націоналістів, хто живе за людськими законами, а не законами хижаків, розпочати публічне переслідування цього зрадника, щоб під ним почала горіти земля. Такі, як Жванія, не мають права бути народними депутатами України, це люди, які ганьблять український народ та українську націю, це ті, хто вліз в Україну, щоб Україна знов пройшла через період руїни, щоб українська нація знову пройшла через добу геноциду.
 
Тому ми звертаємося до всіх політичних, громадських, моральних, духовних сил України, до всіх українців, кому небайдужа Україна, її доля, майбутнє її дітей. Жванії та тим, хто з нього братиме приклад, не може бути місця в Україні. Є дуже багато засобів і прикладів, як українці чинили із зрадниками. Це і приклади Запорізької Січі, і приклади життя українських громад в містечках і селах. То ж ми закликаємо усіх українців розпочати тотальне переслідування Жванії, щоб йому не було місця в Україні, щоб тут його зрадницьким духом і не пахло.
 
Ми повинні врешті-решт зламати хребет всім перевертням-тушкам. Саме вони є тими, хто сьогодні довів Україну до занепаду. Саме вони проклали шлях до влади сім’ї Януковича, саме вони є творцями руїни в Україні, саме вони хочуть знищити українську націю та український народ. Ми звертаємося до всіх: розпочнімо полювання на «жваній», щоб їм не залишилося місця на українській землі. Це має стати нашим національним, народним, державним завданням.
 
Якщо ми на собі не випалимо цю отруту, то ми не зможемо встати з колін, не зможемо відродити себе, як потужну, європейську націю, як міцну, центральноєвропейську, християнську, заможну, конкурентоздатну цивілізовану державу", - зазначив Олег Соскін.


Інф.: Вголос

Коментарі