Президент України Віктор Янукович не допустить проведення чесних виборів через страх опинитися у в'язниці, вважає німецький політолог, колишній голова Фонду ім. Фрідріха Еберта Вінфрід Шнайдер-Детерс.
Шнайдер-Детерс не вірить, що офіційний результат виборів принесе більшість опозиції і вважає, що варто очікувати масштабних фальсифікацій.
"Партія регіонів не може собі цього дозволити. Їм доводиться виходити з того, що їх посадять за грати. Як тільки опозиція прийде до влади, вони відчують загрозу собі особисто. В усякому разі - ключові фігури в Партії регіонів і сам Янукович", - сказав політолог, передає Російська редакція Deutsche Welle.

Також Шнайдер-Детерс вважає, що в Україні варто очікувати масштабних фальсифікацій, "але не стільки в сам день виборів". "Спотворення результату виборів почалося рік тому. Це і вигідний для влади закон про вибори, і склад виборчих комісій. Все, що відбувається перед виборами, сприяє перемозі Партії регіонів", - зазначив німецький експерт.

Шнайдер-Детерс, відповідаючи на запитання, чи визнає він претензії Росії визначати майбутнє України, політолог зазначив, що "не визнає, але вони існують". "В Україні немає єдиної політичної волі. Значна частина населення як і раніше дивиться на Схід", - сказав він. Тому, на думку політолога, перед інтеграцією України в ЄС необхідно спочатку "домовитися" з Росією.   

Інф.: ЛІГА.net 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити