altПрезидент США своїми діями підтверджує відданість американському народові та демократичним цінностям
Він обіцяє завжди відстоювати волю американського народу перед Конгресом США. Він хоче залучити якнайбільше американців до прийняття державних рішень.
"Я збираюся робити свою роботу не тільки сидячи з керівниками, профспілковими лідерами, лідерами в Конгресі, але й обговорюючи це з американським народом", - сказав Обама.Барак Обама обговорює з народом важливі суспільні проблеми безпосередньо на Офіційному сайті Білого Дому
http://www.whitehouse.gov/my2k 

altБарак Обама:
Вітаю Вас!
Сьогодні я зустрів жінку по імені Лін Ліон. Вона пенсіонерка з Вірджинії, і ми запросили її у Білий дім, тому що вона написала, щоб пояснити, чому це так важливо для всіх нас, щоб переконатися, що податки не йдуть на середній клас.
"Давайте покажемо всьому світу, що ми дорослі", сказала вона. "Живучи в умовах демократії, ми можемо вирішити наші проблеми, працюючи разом».

Усі ми у Вашингтоні маємо трохи більше місяця, щоб знайти таке рішення, яке Лін описує. Якщо Конгрес не робить нічого, кожна родина в Америці побачить, що їхні податки автоматично піднімуться на початку наступного року. Пересічна родина з середнього класу з чотирьох осіб побачить, що податки збільшаться до $ 2200. Це означає, що залишиться менше грошей, щоб купити продукти чи заповнити рецепт. Це означає більш жорсткий вибір між оплатою оренди та плати за навчання.
Тому зараз, я прошу вас приєднатися до Лін і тисяч інших американців, які виступають. Долучіть свій голос до цієї дискусії, і я буду просити Конгрес слухати тих, хто послав нас сюди для служіння їм.

Скажіть нам, чому важливо утримати податки середнього класу від зростання.

Рік тому, під час нашого останнього бою для захисту сімей середнього класу, десятки тисяч працюючих американців вжили заходів. Вони писали нам і ми розмістили їхні історії на головній сторінці сайту Білого Дому. Вони телефонували, повідомляли Твіттером, приводили своїх друзів на Facebook - і впевнилися, що це спрацювало. Конгрес слухав.
Те ж саме відбулося на початку цього року, коли студенти по всій країні встали і зажадали, щоб конгрес тримав на низькому рівні ставки по студентських кредитах. Депутати отримали цей меседж голосно і ясно.

Коли залучена велика кількість людей, ми маємо доволі хороший послужний список реалізованих справ. І це важливо, тому що це наша найбільша проблема. Але ясно все одне - ми можемо зустрічатися і вирішувати проблеми тільки разом. Я збираюся робити свою роботу не тільки з керівниками, профспілковими лідерами, лідерами в Конгресі, але й обговорюючи це з американським народои.

Я піду куди завгодно і зроблю все, що буде потрібно, поки ми не отримаємо те, що необхідно  зробити. Але я не можу зробити це один.
Тому я прошу вас приєднатися до мене і до таких людей як Лін. Додайте свій голос до наших і поділіться своєю історією. Тому що ця дискусія є надто важливою для Вашингтона, щоб провестти її неправильно.
Чи розкажете Ви нам, що $2,000 означають для Вас?

Дякую,

Президент Обама  

Коментарі