Голова Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" Юрій Пальчуковський дав коментар для порталу Воля народу щодо візиту Януковича в Москву.
Юрій ПАЛЬЧУКОВСКИЙ: Титанічні зусилля української дипломатії для забезпечення передвиборчого візиту  Віктора Януковича до Росії реалізувалися. Але це все, на що спромоглася влада зробити для власного PR серед свого електорату. Всі питання, які порушувалися на цій зустрічі, не мали державницької ваги, а були другорядними. Для цього присутність президента України не була обов’язковою. Путін погодився на цю зустріч лише з поваги до держави Україна.

Представник  президента в парламенті Юрій Мірошниченко в інтерв'ю Радіо Свобода  намагався надати важливості поїздці Януковича до Росії. Пан Мірошниченко намагався представити цей вояж як повноцінний візит державного діяча. Але коло питань, які обговорювалося на цій зустрічі, цьому не відповідало. Це суто передвиборчий хід президента Януковича, який намагається підвищити рейтинг своєї політичної сили.

Володимир Путін на зустрічі дав чітко зрозуміти позицію Росії щодо газових питань: вони залежать лише від волі Росії і що чинна влада в Україні на це питання не впливає.
Усе, що робить сьогоднішня влада, свідчить про вичерпання її ресурсу для позитивних змін в Україні.   

Влада вичерпала свій ресурс для позитивних змін в Україні,  – Юрій Пальчуковський

Голова Демократичного обєднання «Українська Національна Рада» дав коментар для порталу Воля народу щродо візиту Януковича в Москву.
Юрій ПАЛЬЧУКОВСКИЙ: Титанічні зусилля української дипломатії для забезпечення передвиборчого візиту  Віктора Януковича до Росії реалізувалися. Але це все, на що спромоглася влада зробити для власного PR серед свого електорату. Всі питання, які піднімалися на цій зустрічі , не мали державницької ваги, а були другорядними. Для цього присутність президента України не була обов’язковою. Путін погодився на цю зустріч лише з поваги до держави Україна.
Представник  президента в парламенті Юрій Мірошниченко в інтерв’ю Радіо Свобода http://www.radiosvoboda.org/content/article/24748543.html намагався надати важливості поїздці Януковича до Росії. Пан Мірошниченко намагався представити цей робочий візит як повноцінний візит державного діяча. Але коло питань, які обговорювалося на цій зустрічі, цьому не відповідало. Це чисто передвиборчий хід президента Януковича, який намагається підвищити рейтинг своєї політичної сили.
Володимир Путін на зустрічі дав чітко зрозуміти позицію Росії щодо газових питань: вони залежать лише від волі Росії і що ця влада в Україні на це питання не впливає.
Усе що робить сьогоднішня влада, свідчить про вичерпання її ресурсу для позитивних змін в Україні.   

 

Коментарі