Президент України проводить у Буенос-Айресі зустрічі з лідерами країн латинської Америки
10 грудня у Буенос-Айресі відбулася інавгурації новообраного президента Хав’єра Мілея.
53-річний Мілей – колишній телевізійний експерт, який прославився нецензурними висловами на адресу конкурентів, Китаю і Папи Римського, отримав президентську стрічку та вже демонструє деякі ознаки прагматичних і поміркованих змін, зазначає Reuters.
Агентство вважає, що обрання Мілея знаменує собою велику гру для Аргентини – економічний план шокової терапії нового президента, що передбачає різке скорочення витрат, був добре прийнятий інвесторами і може стабілізувати економіку, що перебуває в скрутному становищі, але він ризикує підштовхнути ще більше людей до скрутного становища, адже понад дві п'ятих населення країни вже живуть у бідності.
Інавгурацію Мілея відвідав президент України Володимир Зеленський. До цього він провів у Буенос-Айресі зустрічі з президентами Парагваю, Уругваю та Еквадору.
«Для нас є дуже важливою підтримка та потужний об’єднаний голос держав Латинської Америки, які підтримують українських людей у війні за нашу свободу й демократію», – сказав Зеленський.
Нагадаємо, Мілей запропонував Зеленському провести в Аргентині конференцію по досягненню миру в Україні, в якій можуть взяти участь країни Латинської Америки.
Раніше президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва відмовився відвідати інавгурацію Мілея оскільки той під час президентської кампанії називав Лулу «корумпованим» і «комуністом».

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити