"Я дуже вас люблю і до останнього подиху буду вам служити!" -  звернулась Юлія Тимошенко до прихильників
Екс-міністр Ю.Тимошенко подякувала своїм прихильникам за підтримку та привітання із днем народження.
"Перші люди, котрі прийшли до мене сьогодні (27 листопада - ред.) вранці в тюремну палату повідомили мені, що біля лікарні зібралися ви, мої рідні! Зібралися із квітами та вітаннями. Ця новина зігріла мені душу, зміцнила мої сили та додала впевненості. Вже вранці я знала, що завдяки вам я не буду самотньою, ізольованою від життя та світла в цей день. Сьогодні, завдяки вам я в колі рідних для мене людей, які з повагою та любов'ю приїхали мене привітати", - подякувала вона, повідомляє прес-служба БЮТ.

 
За її словами, вже видно, "як над Україною встає сонце, я вже відчуваю, як впевненість повертається крок за кроком до осель українських родин. Я знаю, що Україна і наше життя вже скоро зміняться та стануть ціннішими, більш красивими та справжніми. Як би не "розквітало" зло, яким би загрозливим та впевненим не було – воно вже зникає, йому вже настає кінець, бо проти віри, проти любові, проти відданості зло безсиле".
Тимошенко додала, що хоч вона і не могла побачити прихильників, "я не можу прийняти з ваших рук море квітів, які ви мені подарували, мені навіть заборонили підходити до вікна та подавати вам будь-які сигнали...Але я знаю, що ви зі мною і в горі, і радості".

"Я чую кожне ваше слово, я відчуваю кожну вашу емоцію та кожен поклик душі! Я дякую Господу та кожному з вас, що ви у мене є, що поруч зі мною моя мужня родина, що ви зі мною. Дякую, що ви знайшли час та натхнення і відвідали мене сьогодні. Дякую, що ви готові боротися та перемагати. Я дуже вас люблю і до останнього подиху буду вам служити!", - підкреслила вона.

Окрім того, вона підкреслила, що буде пам'ятати, через які важкі випробування "ми з вами пройшли". "У майбутньому ми обов'язково будемо про це пам'ятати та цінувати наші перемоги, які вже на порозі. Слава вам, мої рідні! Слава Україні!", - додала вона.
Нагадаємо, вчора Юлії Тимошенко виповнилося 52 роки.  


Інф.: Gazeta.ua

Коментарі