Юлія Тимошенко накреслила план дій об'єднаної опозиції у новому парламенті і підтримала її рішення не відмовлятися від здобутих крісел
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко підтримала вчорашнє рішення Ради об'єднаної опозиції продовжити парламентську та непарламентську боротьбу.
Про це на брифінгу перед ЦКЛ "Укрзалізниці" у Харкові після зустрічі з Тимошенко повідомив її захисник, народний депутат Андрій Кожем’якін, відповідаючи на питання журналістів про те, як відреагувала екс-прем’єр на вчорашнє рішення опозиції ввійти в парламент.


"Це ми дійсно обговорили. Вона поцікавилась про вчорашнє засідання ради всіх партій – і УДАРу, і "Свободи", і "Батьківщини". І вона підтримала це рішення", – сказав Андрій Кожем’якін.

Він утім зазначив, що Юлія Тимошенко висловила своє бачення цього рішення і передала Об’єднаній опозиції пропозиції щодо подальшої роботи в новому парламенті.

"Вона підтримала вчорашнє рішення і зобов’язала мене передати колегам і фракції майбутній те, що перші 12 законів мусять стосуватися соціально-економічних питань. Це пенсійні питання, Податковий кодекс, питання української мови, питання землі – все, що трішки покращить життя українського народу". – сказав Андрій Кожем’якін.

У свою чергу, один із лідерів Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк підкреслив, що за словами Кожем’якіна, Юлія Тимошенко жодним чином не цікавилася можливістю прийняття закону, який би дозволив їй вийти на свободу.

Олександр Турчинов зазначив, що не зважаючи на рішення увійти в парламент опозиція не знімає з порядку денного питання визнання виборів на так званих проблемних округах.

"Ми не знімаємо з порядку денного визнання виборів на вкрадених у наших друзів мажоритарних округах. Ми вимагаємо визнати всіх переможців від опозиції на кожному мажоритарному окрузі, який не визнала Центральна виборча комісія, який заблокували підконтрольні адміністрації Президента особи. Ми вимагаємо повернути вкрадені відсотки до опозиційних партій, які чесно перемогли на виборах. І головне, про що вчора домовилась опозиція – це єднання політичних сил, яке вчора було чітко продемонстровано", - сказав Олександр Турчинов. 

Інф.: tvi.ua    

Коментарі