Обшуки в МВС: Чоботаря хочуть усунути від "годівниці"?
У міліції досі не коментують події, які відбулися кілька днів тому в "главку". Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і його радник Антон Геращенко, які зазвичай не упускають привід виставити себе, як непримиренних борців з корупцією, тепер мовчать.
Щодо цього інциденту вони не зробили жодного офіційного повідомлення.
|
Володимир Огризко, екс-глава МЗС: Так агресор чи "стратегічний партнер"?
У цікавий час живемо, панове. Поміркуйте самі. Ось, 27 січня цього року Верховна Рада нарешті із запізненням майже на рік, але все ж таки визнала Росію агресором. Ну, хоч так. І на тому спасибі.
Отже, Росія – агресор. Але не все так просто. Та ж сама Верховна Рада ще у дуже далекому 1998 році ратифікувала документ, який називався "Договір про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Російською Федерацією". Тим самим надавши йому силу закону і зробивши частиною українського законодавства. Тому маємо його неухильно виконувати, бо ж закон!
Народний депутат від "НФ" Андрій Помазанов: "Основна проблема нашої країни в тому, що людей, які були причетні до злочинних режимів Кучми і Януковича, досі не покарано"
Помазанов: «Основна проблема нашої країни в тому, що людей, які були причетні до злочинних режимів Кучми і Януковича, досі не покарано». «Але хтось повинен цей процес розпочати, — продовжує народний депутат. — Ми, як депутати, у міру появи відповідної інформації з приводу діяльності цих людей, звертаємося до правоохоронних органів. Але це питання і до Президента: чому він спрямував на переговори до Мінська людину, до якої було так багато запитань?
Дадаєв стверджує, що давав свідчення під диктовку слідства, яке погрожувало йому розправою
Головний фігурант справи про вбивство Бориса Нємцова Заур Дадаєв заявив, що дав свої свідчення у цій справі під загрозою смерті, передає РБК.
Сьогодні Мосміськсуд визнав законним його арешт на два місяці і відхилив скарги сторони захисту.
ДНР тримає в полоні тисячі російських найманців
31-річний житель Пермі (Росія) Максим Калугін на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакте терміново просить допомоги. Він повідомляє, що його заарештувало "міністерство державної безпеки ДНР" за звинуваченням в торгівлі зброєю і людьми.
147 га землі, вкрадених командою Черновецького, хоче прибрати до рук команда Кличка?
Зараз в Апеляційному господарському суді м.Києва триває судова епопея, де, після перемоги громади в першій інстанції, і повернення Києву 147 га вкраденої землі Київрадою Черновецького, забудовник-олігарх Василь Хмельницький намагається скасувати попереднє рішення.
Кому муляє мовно-федеративний референдум?
Президент України Петро Порошенко заявив про готовність винести на референдум питання другої державної мови та федералізації країни. Про це глава держави сказав сьогодні під час зустрічі зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету ім. Шевченка.
Порошенко також додав, що план Росії щодо України, її розрахунок на те, що "українці - це конфліктна нація, яка знищить себе", провалився, передає Joinfo.ua.
СБУ зняла гриф "секретно" з таємних документів по Майдану
Голова парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв (фракція 'Об'єднання "Самопоміч") оприлюднив розсекречені Службою безпеки України документи, які передані в комітет і стосуються розпоряджень екс-керівництва СБУ в період подій на Майдані Незалежності в Києві.
Фотокопії відповідних документів Є.Соболев виклав на своїй сторінці у Фейсбуці у вівторок.
Михайло Роль: До складу Конституційної комісії увійшли Кравчук, Кучма, Ющенко, які не виконували Основний Закон
Сьогодні Петро Порошенко підписав Указ про персональний склад Конституційної комісії, до якої увійшли 59 українських політиків і експертів, а також 13 представників міжнародних організацій.
Підписаний президентом України Петром Порошенком указ про персональний склад Конституційної комісії оприлюднено на сайті глави держави
Російський фінансист відкрито звинуватив главу РФ у низці злочинів
Скоро виповнюється 40 днів з дня загибелі Бориса Нємцова, по-звірячому вбитого кулями в спину на Великому Москворецькому мосту, в 100 метрах від стін Кремля і Червоної площі. Слідство саботоване, замовника "офіційно немає", багато відеокамер з моста демонтовані, відеоматеріали таємно оголошені державною таємницею. Цілком очевидно, що пан Путін замішаний у тяжкому кримінальному злочині, - заявляє російський фінансист Слава Рабінович, - повідомляють "Патріоти України".
|
|