Головний опонент Барака Обами, кандидат у президенти США Мітт Ромні напередодні зробив дуже "гострі" заяви. Він сказав, що Росія - це "геополітичний ворог номер один для Америки", і якщо його оберуть, він обіцяє, що навчить Російську владу демократії і пояснить, що таке права людини. Про це пишуть деякі зарубіжні Інтернет ресурси.
Також Ромні та його команда заявили, що "стануть протистояти Росії з питань Сирії".
Вся команда Ромні вважає Росію ворогом, тому що "Росія обрала шлях конфронтації, а не співпраці".


З боку Ромні "сипалося" дуже багато бруду - що Росія не знає слово "демократія", що Росія не вміє вирішувати конфлікти мирними шляхами, що президент РФ Володимир Путін - "тиран", і що він є "загрозою глобальної безпеки".
У липні Ромні заявив, що президент Барак Обама поставив під загрозу безпеку своєї країни, намагаючись зав'язати дружні стосунки з Росією. Він вважає, що дружба з Росією до добра не приведе.

Ромні також заявив, що Обама "прогинається" під владою Росії, нагадавши той випадок, коли через невимкнені мікрофони журналістам вдалося записати секретну розмову Барака Обами з Дмитром Медведєвим, де президент США сказав, що після виборів у листопаді, він зможе проявити "більше гнучкості" в питанні розміщення ПРО в Європі.
Трохи пізніше Барак Обама намагався спростувати цю інформацію і заявив, що секретних домовленостей з Росією немає, але Ромні цьому не вірить. 


Інф.: Мир и политика
Фото: rbc.ua

Коментарі