Опозиція змінить назву фракції
З назви опозиційної фракції в парламенті виключать згадку про екс-прем’єра Юлію Тимошенко. Фракція буде називатися "Батькiвщина", без "БЮТ".
Фракція об'єднаної опозиції в парламенті буде називатися "Батьківщина". Про це повідомив новообраний депутат від об'єднаної опозиції Сергій Соболєв в ефірі телеканалу ICTV.
"Фракція буде називатися так, як називалася політична сила, яка йшла на вибори. Це буде фракція "Батьківщини", — уточнив він.

 "Лідер фракції завтра буде визначений на засіданні фракції о 6:00 вечора. Я не хотів би зараз заявляти хто буде обраний лідером", — зазначив депутат.

"Об'єднана опозиція, яка включає в себе вісім партій, разом пішла на вибори і разом обрала Юлію Тимошенко кандидатом від опозиції на президентські вибори 2015 року. Це ще раз підтверджує те, що наш лідер залишається найбільш рейтинговим і впливовим політиків в країні. Влада її боїться, саме тому було зроблено все можливе, щоб Тимошенко і її найближчі соратники не брали участі у виборах", — зазначив Соболєв.

Як відомо, в попередньому скликанні Верховної Ради функціонувала фракція "БЮТ-Батьківщина". БЮТ розшифровується як "Блок Юлії Тимошенко".

Як повідомлялося, 7 грудня рада Об'єднаної опозиції визначила і підтримала кандидатуру Тимошенко на пост президента України на майбутніх виборах.  

Інф.: "Дзеркало тижня"

Коментарі