Переможцем других дебатів, які відбулися у вівторок між кандидатами в президенти США, став Барак Обама. За даними опитування CNN, підсумки якого у своєму твіттері призводить ведучий телеканалу Пірс Морган, за чинного президента проголосували 46 відсотків глядачів. Опонент господаря Білого дому Мітт Ромні набрав 39 відсотків.
Похибка при опитуванні глядачів дебатів становить близько п'яти відсотків. Таким чином, Обама здобув перемогу з мінімальною перевагою. У той же час голоси глядачів порівну розділилися з питання про те, за кого вони готові проголосувати за підсумками поєдинку: президента і його опонента готові підтримати по 25 відсотків респондентів. Про це в твіттері написав працював у минулому прес-секретарем Джорджа Буша-молодшого Арі Флейшер.

Тим часом глядачі визнали Ромні більш підходящим кандидатом для оздоровлення економіки країни: на думку 58 відсотків опитаних, із цим завданням краще впорається саме колишній губернатор Массачусетсу, в той час як Обамі перевагу віддали 40 відсотків.
Обамою і Ромні вже двічі зустрілися в рамках передвиборної кампанії. Перші дебати президент США програв. Ситуацію вдалося дещо виправити під час поєдинку між кандидатами у віце-президенти Джо Байденом і Полом Райаном, який закінчився нічиєю.
Вибори президента США відбудуться 6 листопада. 22 жовтня кандидатам доведеться зустрітися в останній раз перед голосуванням.   


Інф.: gazeta.ua    Фото: denverok.com 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити