Об'єднана опозиція обрала кандидата на посаду мера Києва
Об'єднана опозиція вже визначилася з кандидатом на посаду Київського міського голови. Перший заступник голови партії ВО "Батьківщина" Олександр Турчинов наголошує, що ця кандидатура приємно здивує багатьох киян, і перемога цього кандидата на виборах не викликає у нього ніяких сумнівів. Про це він заявив в інтерв'ю 5 каналу, передає УНІАН.
"Безумовно у нас є кандидат, який зможе перемогти, захищати киян, відновити основи демократії в Києві. У всякому разі я сподіваюся, що киян не буде тоді турбувати проблема відсутності гарячої або холодної води", - заявив Турчинов. "Коли ми будемо проголошувати це ім'я, ми це будемо робити публічно, я впевнений - це приємно здивує багатьох киян, і у нас немає сумнівів на рахунок перемоги", - додав він.

Як повідомлялося, 1 червня 2012 Київський міський голова Леонід Черновецький написав заяву про дострокове складання повноважень. Відповідно до закону, обов'язки мера до нових виборів виконує секретар Київради - Галина Герега.

Відповідно до закону про місцеве самоврядування, чергові вибори міського голови Києва мають відбутися через 2 місяці після закінчення повноважень попереднього голови. Але оскільки Черновецький написав заяву про звільнення за добу до закінчення своїх повноважень, то говорити про чергові вибори вже не можна.

Таким чином, у Києві мають відбутися позачергові вибори, дату яких повинна призначити Верховна Рада. Голова КМДА Олександр Попов заявляв, що чергові вибори мера Києва повинні відбутися не пізніше липня 2012 року.

Раніше повідомлялося, що секретар Київради Галина Герега звернулася до Верховної Ради з клопотанням про призначення позачергових виборів Київського міського голови.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що парламент не ухвалить рішення про проведення виборів мера Києва одночасно з парламентськими 28 жовтня 2012.  

Інф.: rus.newsru.ua

  

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити