Голова ОУН(б) закликав будувати Українській світ і зруйнувати стіни деукраїнізації
“Вибори закінчилися, але процес державотворення триває. І у нас, українських націоналістів, головним завданням наразі є зруйнувати стіни деукраїнізації та будувати Український світ”, - з таким закликом звернувся Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів до учасників з’їзду ВО “Свобода”.
Він відзначив, що це завдання є непростим, адже нинішня влада своїми діями руйнує ту національну, соціальну, економічну базу, яку має держава.
“Ми повинні створити альтернативу тій системі, яку уособлює нинішня влада. Стандартами цієї альтернативи, цього Українського світу, перш за все мають стати можливість українця, української молоді, української родини зреалізувати себе в своїй державі.

Це має бути світ, де буде українська церква, яка буде захищати духовні потреби українців, українська мова як єдина державна, українська Конституція, яка стоятиме на сторожі прав і свобод українців, українська культура, українська історія, в якій ніхто не буде нівелювати роль ОУН-УПА та інших борців за волю країни. Така держава буде розвиватися за європейськими стандартами і бути впливовим геополітичним гравцем», - продовжив Стефан Романів.

“В цьому світі не повинно бути місця політичним маніпуляція Кремля та московської церкви, втручанню у внутрішні справи України адептів “Русского міра”,  в ньому не буде місця продажним чиновникам та депутатам, що ставлять особисту вигоду над національним інтересом”, - наголосив Голова ОУН(б).

Закінчуючи свою промову, Стефан Романів, акцентуючи увагу на необхідності консолідації та пришвидшення процесу творення Українського світу, навів слова Євгена Коновальця про те, що ми можемо бути творцями історії або бути її жертвою:
“Український націоналіст визначається тим, що він діє, він шанує, він стоїть на своїх позиціях, він готовий на все, щоб здійснити свою мету. Тому на цьому новому етапі працюймо разом, щоб вибудувати цей український світ - не конкуренцією але об’єднаними силами”, - підсумував С. Романів.


Інф.: Українська інформаційна служба

Коментарі