Опозиція презентувала план порятунку економіки України
Для розвитку української економіки необхідне подолання монополії та корупції, скорочення кількості податків, створення нових робочих місць та підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.
"Найкращий план економічних реформ викладено у вже парафованій угоді між Україною і ЄС - це зона вільної торгівлі і політична асоціація з європейцями. Там наше майбутнє, там наші ринки, наші технології, якість освіти, медицини, стандарти життя. Чим швидше ми підпишемо і ратифікуємо цю угоду, тим краще буде економічний порядок денний України", - цитує Яценюка прес-служба партії.

Політик підкреслив, що подолання корупції є обов'язковою умовою для того, щоб в Україну прийшли іноземні інвестиції. "Як же вони зараз прийдуть, якщо інвестори знають: ти сюди перерахував гроші, приходять хлопці з Партії регіонів і кажуть, що треба віддати половину бізнесу", - сказав він.

Яценюк зазначив, що Об'єднана опозиція розробила план боротьби з корупцією, який передбачає створення Національного антикорупційного бюро та проведення антикорупційної люстрації. "Треба позбавити чиновників впливу на економічні процеси, адже якщо чиновник впливає на будь-яке рішення приватного підприємця - він обов'язково за це вимагає гроші", - додав він.

"Але найкращий варіант вирішення проблеми з корупцією один: якщо в Україні некорумпований президент, некорумпований парламент, тоді в Україні немає корупції в цілому. Корупція - це не інспектор ДАІ. Корупція - це не вчитель і не лікар. Корупція - це президент, уряд і ті, які очолили сьогодні в Україні корупцію", - зазначив Яценюк.

Ще одним пунктом економічної програми Об'єднаної опозиції "Батьківщина" є, за його словами, скасування Податкового кодексу. В Україні буде прийнятий кодекс економічного зростання, який передбачає введення лише 7 податків замість нинішніх 135. "Чим простіше податкова система, тим вона ефективніше, як для підприємця, так і для держави", - зазначив голова Ради "Батьківщини".

Яценюк підкреслив, що необхідне також створення робочих місць: "На кожне створене робоче місце в країні потрібно давати податкові пільги. І таким чином це буде стимулювати створювати робочі місця".

Ще одна умова економічного розвитку країни, за його словами, - довгострокові дешеві кредити.

Щоб реалізувати цей план, підкреслив Яценюк, необхідно подолати монополію в країні. "Все в країні належить кільком людям. Вони вже прибрали до своїх рук все, що тільки можна було: газ, електроенергію. І немає можливості розвивати економіку, коли все знаходиться тільки в одних руках", -  сказав він. 

Інф.: Контракти.uaКонтракти 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити