altСьогодні треба рахувати кожен багнет - «Громадянська позиція»
Протистояти «бульдозерній» владі можна лише об’єднуючи людей, а не роз’єднуючи. В цьому переконані лідери партії «Громадянська позиція».
На брифінгу після закінчення об’єднавчого з’їзду «Української партії» і «Громадянської позиції» Ігор Насалик і Анатолій Гриценко заявили журналістам, що робитимуть все для реального об'єднання опозиції.
«Зупиняти «бульдозер» Януковича, який нищить демократію, треба об’єднуючи ряди, а не роз’єднуючи їх. Для нас немає жодного значення, представлена опозиційна партія в парламенті чи ні, в КОДі чи не в КОДі. Треба об’єднувати всіх. Якщо хтось вважає, що на двох створив союз і вже готовий перемогти самостійно – я бажаю успіху, але «бульдозер» все одно сильніший. Треба кожен багнет рахувати, шанувати і об’єднувати», - заявив голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Він переконаний, що кожен з партійних вождів має усвідомити власну відповідальність. Не тільки підписувати декларації, меморандуми, універсали, а насправді об’єднувати зусилля, як того вимагає суспільство.

«Ті, хто підписав угоду 22 січня, а потім її не виконав на Житомирщині, Полтавщині, в Обухові, мають покаятися і визнати, що далі так не повинно бути. Сідати за стіл і домовлятися можна буде тоді, коли відновиться довіра», - констатував Анатолій Гриценко.

З ним погоджується і заступник голови партії «Громадянська позиція» Ігор Насалик:

«Склалася традиція, що Верховна Рада формується за домовленістю політичних лідерів, які з парламенту зробили акціонерне товариство. Те, що відбувається зараз, також є домовленістю політичних лідерів, а не реалізацією принципів, задекларованих партіями. Тільки коли всі від домовленостей політичних лідерів перейдуть до реалізації політичних принципів, відбудеться реальне об’єднання опозиції».

Анатолій Гриценко підкреслив, що опозиція не обмежується КОДом чи парламентом.

«Люди не розуміють, чому лише партії КОД – опозиція, а решта – проекти Банкової. Ті, хто робить такі заяви, працюють на роз'єднання. Взагалі, справжня опозиція формується сьогодні у суспільстві, і вона набагато сильніша за КОД».

Відповідаючи на питання про перспективи об'єднання з партією Віталія Кличка, голова «Громадянської позиції» повідомив, що переговори не завершилися результатом через невизначену позицію лідерів УДАРу.

«Я схильний говорити про результат, а не процес. Принципова домовленість про об’єднання з партією Кличка була прийнята 30 жовтня, ми тоді погодили базові принципи і вирішили зробити це швидко, протягом 5 днів. 4 листопада партія «Громадянська позиція» прийняла всі необхідні рішення, зняла тему гетьманства. Але Віталій надто довго думає», - пояснив Анатолій Гриценко.

Він також додав, що партія «Громадянська позиція» веде переговори про об'єднання і з іншими опозиційними партіями.

Нагадаємо, сьогодні у Києві пройшов об’єднавчий з’їзд, на якому партія «Громадянська позиція» прийняла в свої ряди членів «Української партії». Головою партії був обраний Анатолій Гриценко. Лідер саморозпущеної «Української партії» Ігор Насалик став заступником голови «Громадянської позиції».

Також делегати з’їзду обрали керівні органи партії, членів Контрольно-ревізійної комісії та ухвалили Резолюцію, в якій взяли зобов’язання об’єднати зусилля для спільної боротьби за демократичну, соборну, європейську Україну. Опозиційність, люстрація, прозорість, персональна відповідальність лідерів та відкритість – на таких принципах діятиме оновлена «Громадянська позиція».   

Персональний сайт Анатолія Гриценка
П П   

Коментарі