Звичка не снідати скоро може увійти до списку "шкідливих" нарівні з курінням, адже все більше досліджень показують надзвичайну важливість ранкового прийому їжі.
Численні експерименти вже неодноразово показували - люди, які регулярно снідають, краще себе почувають, здатні виконувати більше роботи і рідше хворіють.
Але незважаючи на всі доводи, велика кількість людей наполегливо відмовляється їсти зранку.

Нове дослідження, проведене в Сполучених Штатах, показало не просто важливість сніданку, як акту прийому їжі, а його вплив на поведінку протягом дня. Так, учасники експерименту, чий сніданок був багатий білком, вживали менше їжі вдень і – що набагато важливіше – значно рідше переїдали ввечері!

Це дозволило фахівцям зробити висновок про те, що тим, хто звик снідати, простіше контролювати апетит і, відповідно, підтримувати нормальну вагу. Приємним доповненням до результатів дослідження стало спостереження, що стосується настрою учасників – люди, які снідають краще почувалися весь день: їх настрій був вище, ніж у тих, хто відмовлявся від сніданку.

Крім того, експерти переконані – щоб подолати звичку відмовлятися від ранкового прийому їжі, не треба прикладати багато зусиль – досить снідати всього три дні поспіль і організм «зловить» потрібний ритм.

Інф.: newsone.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити