Дієтологи визначили перелік продуктів, які варто включити в ранковий раціон.
Щойно в пресі з'явився список продуктів, які необхідно виключити з меню на сніданок, фахівці спробували відповісти на головне питання, яке виникло після ознайомлення з переліком - що ж можна їсти з ранку?
Які продукти принесуть організму найбільшу користь та зможуть підтримувати його у тонусі протягом цілого дня, читайте у нашій статті.

1. Каша (рисова, гречана, манна) - найкращий варіант з можливих, впевнені дієтологи.
Правильно зварена каша добре насичує організм і не викликає зайвої ваги та інших проблем з травленням, навпаки, нормалізуючи обмін речовин. У поєднанні з горіхами або сухофруктами вона може стати не лише корисним, але і смачним сніданком.
 
2. Кукурудзяні пластівці - це відмінний сніданок для тих, чия робота пов'язана переважно з розумовою діяльністю, а також для тих, хто схильний до іпохондрії та сезонних депресій.
Вони багаті вітамінами групи B, корисними вуглеводами і залізом.
 
3. Пшеничні пластівці - продукт своєрідний, «на любителя», яких не так багато.

Зварені на молоці з додаванням невеликої кількості масла, пшеничні пластівці можуть стати незамінним блюдом в щоденному меню. Їх вживання з ранку дозволить стабілізувати рівень цукру в крові протягом всього дня. Єдине, на що варто звернути увагу при виборі пластівців - наявність кальцію. Збагачення пшеничних пластівців кальцієм - «ведмежа послуга» виробників. У такому вигляді він погано засвоюється і швидше нашкодить, ніж принесе користь.
 
4. Мюслі - продукт, навколо якого ходить багато суперечок, але правильно підібрана суміш - гарантія поповнення організму вітамінами і мінералами, мікро і макроелементами, а також відмінне джерело енергії на весь день.
 
5. Вівсянка. Фахівці навіть не вносять її до списку каш, щоб ще раз підкреслити виняткову користь для людини.
 
Інф.: infosmi.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити