Результати експерименту, проведеного п'ятьма данськими школярками, викликали в науковому світі широкий резонанс. Вони ставлять під сумнів безпеку для здоров'я людини бездротового зв'язку. Дівчата звернули увагу, що на ранок їм буває складно зосередиться, якщо вночі під час сну поруч знаходився мобільник з підключеним Wi-Fi. Вони вирішили поспостерігати, як реагують на пристрій інші живі організми і поставили досить простий дослід. У два лотки посіяли насіння крес-салату. Один з них помістили в кімнату, де був відсутній доступ Wi-Fi, а інший - туди, де він був. У підсумку, через 12 днів у приміщенні без Wi-Fi насіння проросло, а в кімнаті з бездротовим доступом сходи так і не з'явилися. Школярки стверджують, що створили для посівів абсолютно ідентичні умови: у кімнатах, де стояли лотки, був однаковий температурний режим, підтримувалася однакова вологість грунту.

Експеримент досить скоро отримав розголос і їм серйозно зацікавилися вчені. У Каролінському університеті (Швеція) хочуть повторити цей дослід в умовах наукової лабораторії.

До речі, деякий час тому в Голландії проводили подібні дослідження. Тоді звернули увагу, що на листках деяких дерев, що знаходяться в зоні бездротової мережі, з часом з'являється неприродний свинцевий блиск, у рослин також виникають ознаки променевої хвороби.

Інф.: seo-top-news.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити