За словами Зеленського, нововведення "дійсно допомагатиме".
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр освіти і науки Оксен Лісовий зі своїми відомствами розробляють нововведення для сфери освіти, яке має допомагати громадянам. Перші подробиці представлять у п’ятницю, 1 вересня, заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.
Глава держави розповів, що 31 серпня провів окрему нараду щодо наступного дня. Він уточнив: "Уже буде 1 вересня, початок нового навчального року. Віце-премʼєр-міністр Федоров і міністр Лісовий разом зі своїми командами готують дуже позитивну новацію для наших школярів, для батьків, для вчителів. Те, що дійсно допомагатиме. Завтра представимо перші деталі".
Новий навчальний рік: п’ять змін, які чекають на українських школярів
У четвер Зеленський також заслухав доповіді представників різних структур під час селекторної наради. Крім того, було проведено нараду щодо міжнародних заходів України на наступний тиждень. "Будуть вагомі речі. Вагомі перемовини для України", – анонсував президент.
Минулого тижня Федоров і Лісовий представили бачення освіти України майбутнього, розроблене своїми відомствами. У Мінцифрі окреслили основні ідеї у межах трансформації.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі